Kumas – Takım Elbise Kumaşı

Çoğunluğu erkek takım elbise koyu renklerde yapılır . Koyu takım elbise Kumaşı daha resmi, ve ile gömlek  Kumaş ve kravat Kumaşı- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. maç için genellikle daha kolaydır. Standartları dinlenmek bir kez günlük kullanımda hafif takım elbise gördüm ofisleri pantolon kıyafet kuralları gitti ise hala her gün takım elbise ve kravat gerektiren en işletmelerin özellikle, koyu renk takım elbise gerektirir.

Ve hafif gölge ‘nadir yararlanmak keskin giyimli erkeklerin uzun ömürlü bir favori – Bu ağırlıklı olarak rahat gardırop seçenek olarak hafif takım elbise bırakır.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Açık gri tüm açık renkler çok yönlü ve herhangi bir takım-kullanıcıları ve dolap özel bir yere sahiptir.

Açık gri” ve “orta gri” çizmek için zor olabilir, ama başparmak iyi bir kural arasındaki çizgi, beyaz çizgili karşı savunabilecek herhangi bir gölge orta gri olmasıdır. Beyaz konuları genel renk içine kayboluyor noktada, gri doğru açık gri olduğunu. Konu hala tabii ki, bir an muayene sonra görünür ya kadar yakın olmalıdır – gerçek bir beyaz takım elbise tamamen farklı bir ve erkek bir düğün veya bir disko biri dışında için yanlış bir şey giyen hiçbir iş var.

Açık gri takım elbise. Gündelik giyim bulunmaktadır . Hala sıkı iş-elbise standardına uygun muhafazakar ofislerinde ait olmayan bir adam takım elbise ve kravat gerektirmeyen bir iş yerinde bir aşınma olabilir, ama açık renkli takım elbise kumaşı resmi sınırlamaları anlamak gerekir .

2 yorum

  1. Vücudun fizyolojik olarak gerekli sıcaklıkta kalması için ise, giyim su buharı genellikle hava geçirgenliği olarak bilinen nüfuz etmesi için kumaş yeteneği in gösterilen aktivitesi koşullar altında fiyatla terleme su buharının geçişine izin verecek şekilde bulunmaktadır. Bu özellik daha bilimsel su buharı geçirgenliği olarak sevk edilmelidir. Terleme oranları ve su buharı geçirgenliği genellikle günde gram ve sırasıyla günde metrekare başına gram birimi cinsinden belirtilmiş olmasına rağmen, en yüksek çalışma hızı sadece çok kısa bir süre için tahammül edilebilir

  2. Genel olarak, daha yüksek kıvrımlı iplik dokuma kumaş, alt oluşturan liflerin kesit alanı başına teorik maksimum gerilim kırılma kuvveti, ipliğin enine kesit alanı gram başına kopma mukavemeti oranı olacak İplik. Buna göre, buluşun yüksek örtme faktörü, küçük dolgu yapı olabilir, birçok düzenlemede, kumaş oluşturan liflerin gerilme mukavemetli bir dönüşüm verimi (yani, belirli bir sıra kumaşın gerçek kopma mukavemeti oranı sonuç Yukarıda tarif edilen geleneksel yapılar için genellikle elde göre önemli ölçüde daha yüksek bir lif teorik maksimum gerilme kuvveti) yön.

Bir yanıt bırakın