Keten Kumaş Satın Alanlar

Keten Kumaş Satın Alanlar
Keten Kumaş Satın Alanlar

Keten Ve Pamuklu Kumaşlar, Sağlıklı Kumaşlara Ek Olarak, Yaz Için Uygun Olan En Kaliteli Kumaşlardan Biridir Ve Bu ikisi, Yaz Kumaşlarının Üstüne Oturacak Bazı Benzersiz Özellikleri Bir Araya Getirir.

İlk: Pamuk

keten parçası alanlar
keten parçası alanlar

Kumaş Alanlar. Pamuklu Kumaşlar En Iyi Yazlık Kumaşlardan Birisidir, Terleri Kolayca Emebilme Özelliğine Sahiptirler, Esnek Ve Yumuşaktırlar Ve Tüm Farklı Sıcaklıkları Ve Yüksek Emiciliğini Taşırlar.

İç Çamaşırı Kullanılan Pamuk Kumaşlar, Pamuklu Kumaşlar Gibi Çocuk Giyim Ve Çorap Bazı Türleri, “Hangi Bluzlar,” Böyle Kalın Pamuklu Kumaşlar Onlar Kullanılır, Kullanılan Pamuklu Kumaşlar Kısa Kollu Gömlek Yapımında Işık Soğuk Uygun Atmosfer Terzilik Kullanılmaktadır Pantolon Yanı Sıra Yatak Çarşafları, Yastıklar Ve Bazı Eşyalar Yapma.

Pamuklu Kumaş Alan Üzerine Notlar Aşağıdaki Gibi Özetlenmiştir:

– Çabuk Kırışırlar Ve Bu Nedenle Her Zaman Ütü Yapmaları Gerekirler Ve Kırışmayı Önlerler, Bunu Biraz Islak Yapmanız Gerekir, Ancak Kırışıklığa Daha Iyi Direnç Gösteren Bazı Pamuklu Kumaşlar Vardır.

-Bu Nedenle Bezi Birkaç Kez Temizlemeden Önce Yıkamanız Tavsiye Edilir. Pamuklu Kumaşlar Islak Olarak Saklanırlarsa Çürürler Ve Bu Nedenle Saklamadan Önce iyice Kurumasını Tercih Ederler.

İkincisi: Keten

Keten Kumaş Satın Alanlar
Keten Kumaş Satın Alanlar

Kumaş Alanlar. Kalın Ve ince Ketenlerden Ve En Güçlü Doğal Liflerden Biri Olan, Pamuk,un Mukavemetinin Üç Katı Olduğu Keten Ve Keten Tekstil Endüstrisindeki Firavunlar Tarafından Kullanılan En Eski kumaş Türlerinden Biri Olan Bir Tekstil Ürünüdür.

Nemi, Vücuttan Etkili Bir Şekilde Emebilme Özelliği Ve Onu Diğer Kumaşlardan Ayırmak Için Doğal Parlaklık Varlığı Ile Karakterize Edilir.

Keten Kumaşlar, Kıyı Bölgeleri Gibi Sıcak Ve Nemli Alanlarda Giysilerin Terzi Edilmesi Için Kullanılır. Kadın Ve Erkek Pantolonunun Eteklerinde Kalın Keten Kumaşlar, Döşemelerde Daha Kalın Keten Kumaşlar Kullanılır Ve Aynı Zamanda Bazı Mobilya Türlerinin Üretiminde Kullanılır.

Kumaş Alanlar. Pamuklu kumaşlar, kolaylıkla esnek ve yumuşak doku gibi yüksek sıcaklıklara dayanma yeteneği ile karakterize edilen pamuklu bu kumaşlar, ayrıca pigmentler  kullanılabilirlik yanında sıklıkla ütü ve yıkama işlemleri dayanma kabiliyetleri ile karakterize edilir.

İç çamaşırı ve çocuk ve pamuklu kumaşlar gibi çorap giysi bazı türlü de Sıklıkla kullanılan pamuklu kumaşlar kazak veya kısa kollu “Tişörtler” T-shirt, ya kumaşlar onlar pantolon, genellikle yapılan çarşafları ve pamuk mobilyalar yapmak için kullanılan kalın pamuk yapımında ışık.

iplik olarak bilinen kumaşlar olmak işlenir böylece – denilen lif ve çoklu fiber kaynakları endüstriyel olabilir veya gelen olabilen bir doğal kaynaktan kadar çeşitli çeşitleri, formlar ve renkler arasında oynamak kumaş alan bir bunlar dahil birçok günlük müdahale giysi içinde benzeri gibi çeşitli formlarda etek, elbise sanayi, havlu, içinde sanayi yanısıra dekorasyon vb ve mobilya çarşaf, halı, ve bu makalede biz türleri hakkında öğreneceksiniz ait kumaş ve isimlerinin.

Tüvit : Sağlam, zarif ve sıcak bir kumaş, kumaşı küçük darbelere sahip birkaç iplikten yapılmış, klasik bir kırsal karaktere sahip ve etek, palto, ayakkabı ve çanta üretiminde kullanılıyor.

Pamuklu kumaşların dezavantajları aşağıdaki gibidir: Hava artan nem ile o farklı bir kötü koku ve bazı lekeler gösteren verir bakteri ve mantar etkilenen kalıbın bir sonucu olarak, pamuklu kumaş alan olsun, yani ıslak karanlık yerlerde depolanmış malzeme ya da anti-kirlenme ürün olup pamuk kumaş kullanımı depolama dikkate alır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın