Stok Kumaş Satın Alanlar

Stok Kumaş Satın Alanlar
Stok Kumaş Satın Alanlar

Birçoğunuz, benim gibi, aşırı hassas bir cilt ile doğmuş olabilir ve polyester, naylon ve suni ipek gibi sentetik malzemelerden yapılmış giysiler giymenin en iyi, rahatsız edici ve en kötü cildimizi bile tahriş etmesine neden olabilir.

Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.
Parti Gabardin Satın Alanlar Kumaş.

Kumaş Satın Alan. Gardırobumu çıkartıp, kumaş alanlar ipek, saf pamuk, keten ve kaşmir gibi doğal elyaflı giysiler etrafında yeniden inşa etmek, eğlenceli bir meydan okumaydı ve bana bir dizi harika yeni görünüm kazandıran ve olumlu bir fark yarattı.

 Doğal kumaşların avantajlarını keşfedin

Giydiğimiz kumaşlara tekrar bakmak bana kullandığımız birçok kumaşın kalitesi hakkında bana çok şey öğretti ve bu kullanışlı bilgilerden bazılarını tüm okuyucularımızla paylaşmak istedim.

Doğal kumaşın yüksek emilim kalitesi vardır; Giysinin nemini kurutması için havalandırmayı sağlayan benzersiz bir nem fitilleme özelliğine sahiptir. Bu nedenle saf pamuklu bluz veya saf ipek çorap giymek daha sıcak günlerde bile çok kumaş alan rahat olabilir. Ucuz Kumaş. Polyester ve akrilik gibi sentetik kumaşlar suya dayanıklıdır ve neme nüfuz etmede yardımcı olmaz ve aynı şekilde sıfır su emilimi vardır ve aynı hava koşullarında sizi rahatsız eder.

Kumaş Satın Alan. İpek, Pamuk, Bambu ve Keten gibi doğal kumaşlar doğal olarak hipoalerjeniktir ve eşsiz anti-bakteriyel özelliklere sahiptir. Örneğin, bambu kumaşı, “ bambu adı verilen eşsiz bir anti-mikrobiyal  sahiptir. Bu doğal anti-bakteriyel madde, kumaşı doğal olarak anti-bakteriyel, anti-fungal ve kokuya karşı dirençli hale getiren bambu kumaş yapım işlemi sırasında korunur.

Stok Kumaş Satın Alanlar
Stok Kumaş Satın Alanlar

Saf ipek yatak çarşafları kullanmak  son derece hassas bir cilde sahip olan bebekler ve yetişkinler için de tavsiye edilir. Örneğin sentetik kumaş alanlar; naylon, suni ipek ve polyester, insan yapımı kumaşlardır ve hassas ciltleri tahriş edebilir veya diğer sağlık sorunlarını potansiyel olarak alevlendirebilir. Bu kumaşlar, üretim sırasında döküntülere neden olabilecek veya diğer alerji formlarını şiddetlendirebilecek geniş kimyasal tedavi görmüşlerdir ucuz kumaş.

Kumaş Satın Alan. İpek, Bambu ve Yün’ün kendinden ayarlı termal kumaşlar olduğunu biliyor musunuz? Kayakçıların çoğu, vücut sıcaklıklarını yamaçlarda iken düzenli tutmak için saf ipek taban katmanları giyer. İpek, Bambu ve Yün kumaşların kıvrımları, kırışıklıkları ve mikro-delikleri arasında hava alır. Bu hapsolmuş havayı kışın sıcaklık ve yaz aylarında serinlik yaratmak için bir izolatör olarak kullanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın