Kilolu Bayan Ne Giymeli

Nasıl tam kadınlar için elbise ve şık ve güzel görünmek olup olmadığını? Daha mümkün olduğunca, hayatta bunun pek çok örnekleri vardır! Kesinlikle sıska olmak sadece kumaşgiyim 0536 336 43 43ahlaksız oldu zamanlar olduğunu biliyorum. Kıvrımlı şekli o kadar kadınsı ve güzel olduğu için bu, anlaşılabilir bir durumdur.

Ama tam rakamlar için bazı kurallara uymanız gerekir. Bu yazıda okuyabilirsiniz:

Sonuçta, bayanlar vardır, ekstra kilo hakkında bir karmaşık değil, ve sık sık bu saçma ve komik görünüyorsun. Onlar gelişigüzel elbiseler, korseler, sıkı T-shirt, kot pantolon ve kazak. Sıkı giysiler sadece tüm kusurları vurgulamak için, arka arkaya oturan.

Ama aşırı kompleksleri ve sadece elbiseler ya da 2-3 büyük boyutları bol kıyafetler giyiyor olmak istemiyorum. Eğer bel bölgesinde hacmini artırarak kaçınmak gerekir, unutmayın!

Yani sen sadece mükemmel oturup edecek olan boyutu kıyafet seçmek gerekir.

2Bir kıvrımlı şekli ile giysi kadın renkleri ve desenleri seçmek için neler renk düzeni görsel rakam paylaşmak değil amacıyla, bir renk düzeni olmalıdır. Çok iyi ders ince siyah. Ama mutlaka sadece bu renk seçmek değil, bu tonları, sesleri çeşitli olabilir ve çok güzel bakabilirsiniz başka bir renk yapabilirsiniz.

Tercihen soğuk renkleri seçin. Yeşil, mor, mavi, gri soğuk tonları olabilir. Ve sadece çok parlak renkler önlemek için deneyin.

Desenler küçük seçmek daha iyidir ve bir satır olacak, sonra dikey seçin. Ama satır sanki, vücudunuzun hatlarını tekrarlamak, dikdörtgen olmalıdır değil sadece. Düz ve geniş hatları bölmek ve artırmak zorunda kalacak.

Daha büyük kadınlar için kumaş seçmek için neler

Bu elbise ise, kumaş çok iyi şeklini tutar ve destek vurgular ve şekil oluşturmak yeterli kalınlıkta olmalıdır. onlar görsel şekil şut olmayacak şekilde kesilmiş, herhangi ekler, ek ve faturalar ayrıntılar olmadan kesim basit, temiz çizgiler olmalıdır.

Hala cepler, daha iyi Welt ve yanlış varsa varsa, o zaman eğimli.

V-şekilli yaka yaka veya seçmek daha iyidir. Kontrendike stand-up yaka.

Göbek gizlemek için giyim nasıl kullanılır

4Altta biraz daha geniş etekler, elbiseler ve pantolon, Seçin

Yüksek bel modeller

Karın perdelik üzerinde

V-Boyun

Tek göğüslü ceket bel ve karın dar edecek

Bir çakışma ile bluzlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın