Kumaş Nerede Satılır

Yumuşak, kalın pamuklu veya kalın bir şekerleme serbest dağınık ile yünlü kumaş.

Pahalı çeşitleri duffel özellikle erkek mont ve spor için, 40 yıl XIX yüzyılın turkiye  moda doruk çok popüler oldu.

Pamuk pazen sıcak giysiler, kadın ve çocuk giyim, pijama, ev giysileri dikmek. bisiklet ışık ve battaniye üretimdir. Duffel dikiş demi kat için de kullanılır.

Çok ince saydam yumuşak merserize kumaş, pamuk, keten ya da ipek, sıkıca bükülmüş ipliklerden düz örgü.

Kolaylığı ve açıklık ile kombinasyon halinde yüksek kumaş gücü bir hammadde ile aynı çözgü ve atkı kalınlığında dikkatli uyumu elde edilir.

Kurucusu XIII yüzyılda yaşamış Fransız dokumacı adından türetilmiştir Kumaş isim.

Boyalı iplikler veya süs teknik musluklar dokuma da XIII.yüzyılın bilinen kumaş boru tekniği, yakın karşı bu çim ağartılmış kumaşlar yapılmıştır.

Kumaş – Atlas

Kalın ipek, pürüzsüz, parlak dış yüzeyi ile yarı-yumuşak veya pamuklu kumaş. İnce ipekten veya ortalama kalınlıkta iplik üretilmiştir.

Işık zar zor fark kabarık lifleri yansıyan tarafından oluşturulur. Atlas saten kumaşların kategorisine aittir. İkincisi daha donuk ve biraz daha kalın saten.

Bu dokular, poliester, selüloz asetat ya da ipek farklı yoğunlukları vardır. İpek Saten genellikle için sayım saten veya saten smokin olarak anılacaktır. Polyester saten giymek ve neredeyse hiçbir kırışıklıklar için yeterince güçlü. Aşırı kullanımı ile asetat saten şeklini kaybeder, ve dikiş çizgisinde gergin, bu yüzden en iyi dikiş uyan kullanmak değildir.

Bu dokudan bayan elbiseleri tavsiye dikmek. Atlas ayrıca mont, şapka, ayakkabı astarları için kullanılır; ondan dikmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın