Kırlent Kumaşı

Biz yastık olmadan bir hayat düşünemiyorum rağmen, minderler aslında sadece varlıklı insanlar kullanılır. İlk minder eski Mısır piramitleri buldu. Yastıklar rüya ayrıntılı saç 1içinde yağma etmemek için onlar tarafından icat edildi. Yastık standında bir o kavisli plakalar oldu. Yastıklar karanlık güçlerden uyuyan koruyan tanrılar resimde edildi. 19. yüzyıla kadar ahşap yastıklar Japonya’da yaygın idi. Taş, porselen veya metalden yapılmış geleneksel Çin yastıklar. Ayrıca, 2dikdörtgen şekilli bir katı standı temsil eder. Yunanistan’da, birinci bir yumuşak yastık vardı. Orada daha değerli konfor, ve Mısır yastıklar ile hiçbir ilişkisi Yunan değildir.

Yatakta Yunanlılar için bir kült nesnesi, onlar üzerinde günün çoğunu oldu. Bu nedenle, Yunanistan’da ve yumuşak minder ve yastıklar ile geldi. Boyalar ve dikiş teknikleri üretim 44artan karmaşıklığı sanat eseri yastıklar dönüşümüne yol açmıştır, süslü yastıklar pahalı bir meta haline gelmiştir. M.Ö. 5. yüzyılda ise, yastık her varlıklı idi. Boyutlar yastıklar farklıydı. Onlar hayvan tüyü, ot, tüy ve kuş tüyleri ile doldurulur.

3Deri veya kumaştan yapılmış Olgu, bu dikdörtgen ve kare şekiller gibi olabilir. Antik Roma’da, yastık ilk inanmaz tutum. Ama yakında Romalılar, özellikle aşağı, yastık takdir. Kabartmak kaz tüyü yastıklar kullanılan üretimi için. Genellikle askeri komutanları askerlik hizmetini gerçekleştirmek için onun astları yayımlanan ve yastıklar için mayın onları indirdik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın