Moda Halılar

Yani, halı geri moda bulunmaktadır. Daha yakın zamanlarda, onlar eleştirdi ve şimdi onlar geri lehinedir. Başka hiçbir kaplama halı verir gibi bir rahatlık odası, veremem çıkıyor. 3Bugün zor halı seçin. ilgiyi hak ilk şey – ürünün dayanıklılığını ve kalitesini etkiler yoğunluğu vardır. metrekare ve makine üretiminin başına satır sayısı ile ölçülen el yapımı halı yoğunluğu – belirli bir alanda noktalarının sayısı.Elbette, çizgi ve noktayı daha almak – çok zahmetli. Bu nedenle, kalitesini belirlemek için, sadece halı çevirebilirsiniz.

Alt kaliteli yün halı tamamen aynı model kazık ve tabana bağlı olduğunu. Ayrıca kaliteli bir halı onun ürün bazında sahtekar olarak dikkate yetersizlik diyor. Onun çizim sıkı ve az düz alanlarda daha değerli Doğu halı. ürün doğal ipek ile karıştırılmamalıdır olamaz: ana özelliği – görüş açısı bağlı renk değişikliği. Bu halılar, ancak çok dayanıklı özellikle dikkatli 2tedavi gerektirir. Doğal halı yün ısıyı iyi muhafaza ve nem. Modern yün halı, leke dayanıklı ve antistatik, tedavi vardır. yün halı liflerinin ilk haftalar biraz dışarı gelebilir, ama bu oldukça normaldir. halı belli bir odaya altında olmalıdır Edinme. Ürün mutlaka tüm zemin alanı kapsamaz. Büyük halılar oda iç tamamlamış yapmak, ve küçük – aksan yapmak. Bir halı seçerken dikkate alınması ve binaların özellikleri olmalıdır zaman. Güneşli odada sadece sıcak renkler için ürün soğuk 1renkleri ve koyu oda uyum satın almak daha iyidir.

Kreş halı – genellikle oldukça kısa bir şekerleme ve masal gibi karmaşık desenleri ile kaplıdır. Uyku oyun alanı bölgesinden ayrılır küçük başucu halı için yanlış olmayın. Varsa ev alerjisi başkası akrilik döşeme seçmelisiniz. doğal bir tamamlayıcısı uzun bir şekerleme, salon yatak odası halı iç – kısa bir şekerleme ile yüksek yoğunluklu kaplama. Mutfaklar artık suni çim, son su itici emprenye ve banyo bulunabilir -.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın