Kıyafet nasıl secilmeli

Kıyafetler seçmek

6  Yanınızda ne – insanların önünde ortaya çıkan ilk sorulardan biri bir yolculuğa toplandı. Biletler, belge ve ekipman sorunu açıktır ve her birey tarafından çözülebilir ise, giyim sorusu bile acemi gezginler için çok uygun olduğunu.

Özellikle eğer bir mayo sahilde yalan olacak, ve bir sırt çantası ile bir gece çadırlarda yürüyüş vardır. Görünüşteki basitliğine rağmen, bu rahatınızı değil, aynı zamanda sağlık değil, sadece etkiler çok önemli bir konudur.

5Tabii ki, eğlence ve farklı mevsimlerde farklı varyantları için gerekli giyim bir dizi farklı, ama biz kuru ve herhangi bir zam rahat hissetmenize yardımcı olacaktır turist gardırop seçimi genel ilkeleri ana hatlarıyla çalışacağız.

Seyahat için uygun giysiler seçin.

Temel gereksinimler turistik giysi tarafından karşılanacak – yağmur, rüzgar ve güneşten korumak için; gövdenin en uygun sıcaklığı koruyacak, hafif ve hızlı kurutma olabilir; hareketi engel değil. Bu eski bir yün kazak iyi evde bırakılır anlamına gelir.

5Başınızın – en önemli başlayalım. Bu örtülmelidir. Ve yaz aylarında çok yürüyüş. Bu ısı inme kafasını engeller ve ter damlaları yüzünü aşağı çalışmasına izin vermez. Başka şube ve böceklere karşı korur. Seçtiğiniz Ne, turistler arasında çok popüler kendinizi, şapka, bandana ya da tutkunu, karar verebilir. Bu iyi, kafa korur nemi ve çökmek değil, az yer kaplıyor çok fonksiyonlu şapkaya olduğunu.

T-shirt ve iç çamaşırı

Yaz zamları için tercihen kol ve omuz yandı değil, uzun kollu, pamuklu t-shirt uygun. Yine, daha az muhtemel çizik dalları. Vücudun özel bir  bu tuzak nem kullanmak ve çabuk kurur mümkünse eğer öyleyse Ama pamuk uzun, nem tutar. Kış veya isteğe bağlı sonbahar ve ilkbahar kampanyaları iç çamaşırı için.

Pantolon ve dış giyim

4Güneşte veya çizik içinde yakmak için muhtemeldir, çünkü sıcak sezonunda ayağa, şort az, hafif pantolon uygun. İdeal bütçe seçeneği – kamuflaj ceket ve pantolon. Eğer bir korucu veya diğer isyankar eleman için alınan olmadığını, bir tek-renk almak daha iyidir.

Bu giysi giymek ve genellikle çok ilgili cepleri bir bolluk ile oldukça, aşınmaya dayanıklı rahat. Özel pantolon edinebilirler turistik deneyimi devamında, örneğin, belden diz, ekler, bantlanmış dikişler takviyeli. Şimdi açık hava etkinlikleri ve spor giyim seçimi şaşırtıcı.

Seyahat için ayakkabı

Bir zam için ayakkabı kemer desteği ile oldukça aksi kabarcıklar ovmak için bir riski vardır, taşlar, dallar, böceklerden ayak yaralanmaları önlemek için kapalı ve ayaklarınızı ıslak 3tutmak için nefes, güçlü olmalıdır. Sıcak hava için sert tabanı veya orta özel yürüyüş botları ile uygun örgü koşu ayakkabıları olabilir. Sandalet veya kampa gitmek için onlarla birlikte alabilir. Bir yağmurluk almak emin olun.

Seyahat elbise nasıl olmalı

Turist katmanları elbise gerekir. Sıcak sezon sadece bir katman, örneğin, t-shirt ve pantolon için. Ve ikinci termal iç çamaşırı – – yalıtımlı – Bir mahkeme veya polar ve dar pantolon serin hava için iki katmanları, ilk gerekir. Eğer kışın zammı varsa, katman üç olmalıdır. Üst ve üçüncü katman ekleme. Bu, sıcaklık ve hava şartlarına bağlı olarak aşağı 2ceket olabilir, ya da daha kolay, ama bir başlık ve yalıtılmış pantolon veya tulum ile, su geçirmez ve rüzgar geçirmez emin olun.

Eğer yaz aylarında seyahat için gidiyoruz bile, sıcak giysiler ve ceket bir set olmalıdır. Hava çok kaprisli ve öngörülebilir değildir, ve geceleri sık sık soğuk. Uyku giysi ayrı bir kümesi olması gereklidir. Eski “kentsel” giyim yürüyüş için kullanmak kalkmayın, bunun için tasarlanmış değil, ve tabii ki, bu karar konfor düzeyini etkileyecektir. Bu özel turistik giysi ve yüksek kaliteli ekipman kullanımı çok arzu edilir, ancak bu durumda, kampanya size olumlu duygular ve izlenimler getirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın