Kadife kumaş özellikleri

Kadife kumaş özellikleri

Kadife sık olarak adlandırılan diğer bir deyişle bir şekerleme, bir kumaş kadife . Aksine havlu tek elle bunu, daha kaba ve onun yoğunluğu yüksektir. Genellikle yapılan yapmak pamuk , ancak, aynı zamanda, esas bulunan yün , bu tür bir ürün sıcak olacağı anlaşılmaktadır. Ayrıca kadife kumaş genellikle (ama değil ) sentetik lifler ilave edilir: polyester veya viskoz.3

Faydaları

Kadife temel özellikleri – Bu onun gücü, mekanik direnç ve dayanıklılık olduğunu. Bez iyi bakım ile bile 2-3 yıl sonra şeklini kaybetmez. Ayrıca, ürünlerin çökmek değil çünkü, ütü gerektirmeyen bundan. Katılıyorum, bu çok yararlı bir özelliktir.

Ne şeyler süetden ve nasıl onlar için bakım

Kadife avantajları açıkça ortaya o bizim hayatımızın herhangi bir alanında uygulama bulur. Onun ev güzel dikiş giyim gibi zarif bayanlar önlük ve pijama gibi; (elbiseler, pantolon, kazak, ceket ışık) giymek dayanıklı ve dayanıklı olmalıdır çocuklar için sıcak giysiler; Yetişkin şeyler dikiş pantolon, ceket, elbise, takım elbise ve diğerleri kullanılır yıkayın bu ürünler olabilir 30 derece sıcaklıkta olması, ellerini sıkmak yok -. yeterli olacaktır çamaşır makinesinde iplik.

Gibi en farklı tekstil, elde edilen süet kaba türlü kanepeler döşeme , oto koltuk kapsar. Böyle şeyler bile vakum yapabilme. – Bu durumda özelliklerine analogları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın