Klasik Mont Modelleri

Nötr klasik ile ceket ekipman başlayın!

2Temelde, sana tavsiye: üç adımda kat için temel gardırop oluşturun.

İlk ve en önemli ceket her zaman renk spektrumu dışında nötr renk zamansız bir klasik ceket olması ve eksantrik ayrıntıları olmamalıdır. Bu muhtemelen tüm temel gardırop kombine kıyafetler ve hayatın tüm durumlar için portatif olmalıdır. Bu yüksek kaliteli satın aldığınızda, yıllardır hükümler yaptık.

Bu dayanarak, size hayatınızın daha sık günler için farklı hava koşulları için mont ve ceketler ile kıyafet kontör edebilirsiniz. Bu “ikinci palto” sonra olabilir – vesilesiyle ve uygulama alanına bağlı olarak – en sevdiğiniz vurgu renkleri birinde, örneğin, oldukça renkli olacak. Bu, esas olarak monokrom bir görünüm veya düz elbise oluşur, özellikle eğer dolap bazında güzel bir ektir.

Senin zamansız temel gardırop tamamlandıktan ve ek mali kaynaklar korkuyor değilseniz, zaman eksantrik şekil ve moda repertuarında 3çeşitli göz alıcı desenler trend kat yapmak için geldi. Ama uzun bir süre boyunca bu tür eğilim odaklı kat taşımak mümkün beklemeyin – Eğer onlara tarih hiç göreceksiniz!

Tabii ki de oldukça minimalist bir yaklaşım olabilir ve temel gardırop kez tespit basit ve nötr kat klasik sopa ile. Sonra her zamankinden daha yüksek kalitede parçalar aracılığıyla finansal fırsatlardan parçası yıldır ve bu kopyayı değiştirmek için faydalıdır. Yüksek kalitede bir kat için hemen tanınabilir. Hiçbir şey yolda daha iyi görünmesini sağlar ve hiçbir şey saniyeler içinde mükemmel bir kat daha iyi bir izlenim 1gelmesi yapar.

Şimdi ceket türleri, birinci, ikinci veya üçüncü kat getirdi hangi merak ediyorum! Eğer bu küçük ceket Danışmanı ilginç olabilir kime bir kadın biliyorum Ve – duyurun lütfen!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın