Koltuk Kumaşı

Koltuk Kumaşı

Sıcakkanlı bir millet olduğumuz için ve hatta belki atalarımızın sürekli göçebe hayatı yaşadığı sebebi koltuk kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizile sürekli iç içe birlikte olmayı severiz. Tüm aile hatta tüm sülale birbirimizi ihmal etmeden uzun sohbetler ederiz. Birlikte geçirilen saatler bizim için en değerli saatlerdir. O yüzden seçtiğimiz tüm eşyalarımızı ona göre seçer. Kalabalığı göz önünde bulundurarak sağlam ve dayanıklı ürünleri tercih ederiz.

Uzun ve keyifli sohbetlerimizi geçirdiğimiz oturma odası gruplarımız sohbetimiz için zemin hazırlar. Hem rahat hem de terletmeyen kumaş tercih edilir. Eğer yeni bir koltuk takımına ihtiyacımız varsa araştırmalarımızı yapar, gideriz. Dokunmadan alınmaz bizim kanepelerimiz. Kumaş özelliklerini duysak da ellerimizle kumaş dayanıklılığına bakarız.

Renk ve markanın yanında kumaş daha önemlidir. Saatlerce oturmaya, miniklerin sıkılınca üstünde zıplamasında hemen yırtılmamalıdır. Bunun için sürtünme testleri yapılmalıdır. Bizim için en uygun olanları sanırım 12000 ve üzeridir. Daha aşağı olan ürünler size sorun çıkaracaktır. koltuk kumaşı fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAlırken bu hususa dikkat edip alacağınız ürün sahibine bunları sormalısınız. Bir başka husus ise ışığa karşı malzemenin dayanıklılığıdır. Çabucak rengi solmamalıdır. Bayanlarımızı düşünerek yapılan temizlik konusunda ise temizlenmesi kolay üretimler yapılmaktadır.

Koltuklar ile kombin yapılan yastıklarımız içinde uygun olması gereken kumaşların sık dokunmuş olanlarını tercih etmenizi öneririm. Nedenini sorduğunuzda ise hem yangın durumunda geç yanma özelliğini söylerim ve ayrıca temizlenmesinin daha kolay olduğunu söylerim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın