Kumaş Piyasası

Kumaş Piyasası. Birçok firma bir çizgi ya da denim veya gibi bir kumaşta bile bütün bir itibar inşa.KUMAŞ HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Spor giyim, bir taban kumaşı ön ceket ve düşürür seçilir. Taban kumaşı daima denim olduğu için kot giymek. Katı kumaşlar ve desenler bir ürün yelpazesine, baz kumaş gitmek için seçilir. Tasarımcı veya ağırlığı  dokuları ve desenleri bir çizgi, yanı sıra moda ve klasik kumaş dengesini kapsayacak emin olmalıdır

Kumaş Piyasası. Kumaşı seçtikten sonra, tasarımcı iyi tasarım diğer unsurları göz önüne almalısınız. Bu bölümde terimi hattı, dikiş, açıklıklar, pliler, toplar, tepe-dikişi, ve kesim olarak yapı ayrıntıları ile oluşturulan bir giyside görsel ilgi yöne değinmektedir. Hatları birleştirmek zaman, mekan kapalı ve formları ve şekilleri tanımlanır.

Kumaş Piyasası. Bir nesne / kıyafet giyiyor zaman Hatları gözler için görme bir yolunu sundu. Giyim tasarım hatları düzenlemesi dart dikiş ve dekoratif ayrıntıları ile oluşturulan bir giysi içinde aslında ne Hatları daha ağır veya ince görünebilir. kumaş dünyası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHattın her tür kendi özel etkisi yaratır. Düz çizgiler ve şekiller kuvvet ve gücünü göstermek ve erkeksi bir kalite var; kavisli çizgiler, doğanın hattı vardır, onlar bir kadınsı. Lines moda tasarımcılarının büyük cihazlardır zarif vermek vardır. Satır yüksekliği ve genişliğinin yanılsaması yaratır yana, onlar aşağı sesi veya belirli bir rakam türünü abartmak kişinin ihtiyacına kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın