Kot Kumaş Fiyatları Kot Nedir?

denim kumaş fiyatı,kumaş kilo fiyatları,kot kumaş fiyatı,denim kumaş satanlar,parça kot kumaş alan,denim parça kumaş alan,kumaş kilo fiyatı

Kot Kumaş Fiyatları Kot Nedir?

Denim üretimi

Modern işletmeler için bile, bu işlem çok zahmetlidir ve bu, iplik satın alan dokumasının bazı özellikleriyle ilişkilidir: sola ve yukarı. Bu yöntem, üretim teknolojisi nedeniyle denim olarak adlandırıldığı için yeni malzemenin isminin kaynağı oldu.

Kotlar pamuk içerir. Spot Kumaş için temel olarak boyalı iplikler kullanılır ve atkıda boyanmamış lifler bulunur. Bu da dış ve iç yüzeyler arasında bir renk farkı oluşmasına neden olur. Kumaşlar düz olmayan bir pamuklu taban kullanılarak yapıldığında, birbirine geçen çizgili orijinal bir desene sahip pamuklu bir kumaş satın alan elde edebilirsiniz. Farklı yöntemlerle boyayarak “çiçekte” bir kumaş elde etmek mümkündür.

Kot kumaşın uygulama kapsamı

Kot Kumaş Alan. Mevcut çeşitleri dikkate alarak kot uygulama kapsamı oldukça geniştir. Dünyanın farklı ülkelerinde ondan pantolon, etek, şort, elbise, kazak, gömlek, yelek ve şapka dikilir. Birçok fabrikanın uzmanlaşması, ondan yaz ve sonbahar ayakkabı üretimi haline geldi ve ortaya çıkan modeller orijinal ve ilginç görünüyor.

Kotların dezavantajları

Stok Denim dezavantajları, normal pamuk içeren tüm malzemelerinkine benzer. Denim yıkandıktan sonra küçülür ve kırışır.

Ayrıca, kottan ürünleri dikerken dikişlerin işlenmesinde özel dikkat gereklidir, çünkü kumaşın kenarları ufalanabilir.

Kot Kumaş Denim Kumaş.
Kot Kumaş Denim Kumaş.

İplik alanlar. Bazı denim türleri yıkama sırasında solar, karakteristik renk özellikle kıvrımlarda solar.

Bakım tavsiyelerine uyulmazsa, denim çekiciliğini çok çabuk kaybeder.

Denim bakımı

Parti Denim kumaş satın alanlar bakımı da dikkat çekicidir. Kumaş pamuk içerdiği için yıkama sırasında çekebilir ve renk doygunluğunu kaybedebilir. Bu nedenle, kottan yapılmış giysilerin diğer kıyafetlerden ayrı yıkanması ve üreticinin etikette belirtilen tavsiyelerine kesinlikle uyulması önerilir.

Kot yıkamak için genel kurallar aşağıdaki gibidir:

  • ceplerden her şeyi çıkardıktan sonra sadece ters çevirerek yıkayın;
  • fermuarlar ve düğmeler sabitlenmelidir;
  • ürünün aplikleri veya yamaları varsa, özel bir çantaya yerleştirilir;
  • su sıcaklığı 40 dereceyi geçmemelidir;
  • sıvı deterjan kullanmak daha iyidir;
  • ıslatmayın;
  • lekeleri çıkarmak veya beyazlatmak için kimyasal kullanmayın ve lekeler çamaşır sabunu kullanılarak çıkarılabilir
  • ek bir durulama kullandığınızdan emin olun.
  • Kumaş alan
Yıkadıktan sonra, ürünü kottan uzun süre ıslak halde bırakmayın, kuvvetlice bükmeyin, bunun yerine suyun akmasına izin verin. Kurutma açık havada yapılmalıdır, ancak doğrudan güneş ışığı altında yapılmamalıdır.

Denim kumaş alanlar giysilerin ütülenmesine gerek yoktur ancak bu işlem yıkama sonrası kumaşta oluşan sertlikten kurtulmanızı sağlar.

denim kumaş fiyatı,kumaş kilo fiyatları,kot kumaş fiyatı,denim kumaş satanlar,parça kot kumaş alan,denim parça kumaş alan,kumaş kilo fiyatı
denim kumaş fiyatı,kumaş kilo fiyatları,kot kumaş fiyatı,denim kumaş satanlar,parça kot kumaş alan,denim parça kumaş alan,kumaş kilo fiyatı

Ayrıca ucuz denim ürünlerin ütüleme sıcaklığı, yapıldıkları kumaşın yoğunluğuna bağlıdır. Kot, ekru ve kırık dimi gibi ağır spot kumaşlar yıkandıktan sonra daha kalın hale gelir. Mümkün olan en yüksek sıcaklıkta ütülenmelidir. Ütü yaptıktan sonra kumaş çok daha yumuşak hale gelir.

Streç ve parti kot pantolonlar daha az yoğun olduğundan 150 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta ütülenmeleri gerekir.

İnce kumaş alan yıkandıktan sonra kırışır, bu yüzden ondan bir şeyler ütülemek gerekir. Ütüleme sıcaklığı 110 dereceyi geçmemelidir. Denim ürünlerini ters taraftan hafif nemli bir şekilde ütülemek gerekir.

Uygun bakımla, herhangi bir denim ürün uzun süre dayanır ve çekiciliğini kaybetmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın