Kot Kumaş Metre Fiyatları

Kot Kumaş Metre Fiyatları. Ama kumaşların iletimine öğrenim gören araştırmacılar kot kumaş fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizinsanlar üzerinde kumaşların tahmin koruyuculuğunu test olmadan sonuçlarını kurulmuştur. Kumaş Koruma Ekibi tahmin ve gerçek koruyuculuk arasındaki ilişki basit bir olmadığını bulduk. Kumaşlar çok karmaşıktır. Aynı malzeme numuneleri, örneğin pamuğu, kalınlığı, deliklerin boyutu, örgünün açıklık varyasyonlara sahip olabilir. İletilen ışık, elyafların kendileri dağılmış olabilir. Hatta tek bir örnek gergin veya makaslanmış olmasına bağlı olarak farklılıklar olabilir.

Kot Kumaş Metre Fiyatları.  Aldıkları ölçümleri ilk seti, kumaşın iletim göre tahmin insanlarla yapılan ölçülen farklı olduğunu göstermiştir. Bazı şeyler de korelasyon gibiydi ve bazı şeyler yoktu. Onlar bir fark yoktu neden tahmin etmeye çalıştı. Onların deneyler standardize etmek için onlar kumaşların yerine farklı boyutlarda tek tip metal kafesleri ile çalıştı. Bu onları fiberin boyutunu değiştirmek ve kontrollü ve düzgün bir şekilde delik boyutunu değiştirmek ve (örneğin, saçılma ve floresan gibi) ile bazı sorunları çözmek için izin verdi.kot kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Kot Kumaş Metre Fiyatları.  Bunlar insan test ile metal kafes iletimi arasında çok iyi bir korelasyon var ve bu onlara iletim hızları koruyuculuğu ile çok iyi bir korelasyon ki güven verdi. Çok daha zor oldu – geri kumaşlar okuyan gitti Ancak, gerçek kumaş ölçülen iletim ve insan testleri arasında farklı bir ilişki verdi bu konuda rahatsız hissettim diyor. O sinir bozucu olmasına rağmen ama bu fırsatlar attı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın