Poliviskon Kumaş Fiyatları

Poliviskon Kumaş Fiyatları. Sıkılık faktörü kavramı bir örme kumaş “normallik” özelliği açar.poliviskon kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz “Normal” bir kumaş çok sıkı ve hantal ne de çok gevşek ve ne de biridir. Farklı ilmek boyut ve iplik büyüklükte bir aralığı verilen gözlemciler “normallik” Normal giyim için tasarlanmış bir örme kumaş ne şaşırtıcı derecede benzer kararlar yatıyordu. Sızdırmazlık faktörünü ifade etmek için kullanılabilir basit bir formül dikkate alınarak ve iplik çapı, halka ve halka yoğunluğunun uzunluğu kısaltarak bulunmaktadır.

Poliviskon Kumaş Fiyatları. Çalışma insan test yapılmadan bir kumaş değerlendirmek edebilmek için bir araç kurmak umuyor. Proje ikinci bölümü, kumaşın geometrik özellikleri ve kumaşın ölçülen iletim FPF tahmin yollarını aramaktadır. Kumaşın iletim özellikle ne kadar radyasyon, çok ışık içinden geçiyor nasıl. İnsan denekleri kullanarak ölçümleri iletimi ölçümlerinden hesaplanan tahmin karşılaştırılır.

Poliviskon Kumaş Fiyatları. Bir kumaşın üzerinden gerçekleşir UV iletim miktarı, bir spektrofotometre ile ölçülür. Işığı saçar bir kumaş geçer ve bu sorunlara neden olduğunda, bu o fanlar dışarı çıktığında ışık daha sonra kumaş haline geliyor ve. poliviskon kumaş fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKumaşlar işler dışarı çıkmış ve lifler boyunca onları delik var çünkü bu. Bu ışık, özellikle ışığı ile, dağılım neden olur.

Poliviskon Kumaş Fiyatları. Çoğu spektrometre sadece düz yoluyla gelir ne bakmak için ayarlanmıştır. Sorun düz penetrasyon ölçümü yoluyla yeterince iyi değil o kadar dağınık bir iletim akın edilir ışık da UV ışınlarına maruz kalma açısından önemli olduğunu olmuştur. “Sen kumaş geçer tüm ışık olsun emin olmak gerekir.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın