Kot Modası Moda Kotlar

Kot

1Gençler bugün olmadan hayatımı hayal edemiyorum denim. Onun dikmek ve pantolon ve etek ,ceketler, elbiseler ve itibaren. Giyim çeşitliliği etkileyici! Ondan bile çanta ve güzel süs çiçekleri yaptı. Ama hiç düşündünüz mü, bu şeyler nedir? Şunu kabul edelim.

Tüm favori dikmek hangi denim kumaş kot – genellikle pamuk dimi, yüzde yüz veya streç efekti vermek için sentetik liflerden küçük bir miktar sulandırmak. Klasik mavi veya mavi renk indigo denilen doğal bir boya boyama malzeme ile üretilmektedir.

Denim pamuk, çırçır, ekru, kırık dimi ve birkaç diğerleri streç: kot birçok çeşidi vardır. Bunlardan en – bu ilk denim olduğunu. Büyük olasılıkla, bu kot şimdi ondan dikti. Sayısız yıkamalar ve delik giderilebilir Ancak, yavaş yavaş rengini kaybeder. Gen – ucuz formu. Streç özellikle kadın moda da çok yaygındır. Bu züccaciye mükemmel 2çizilmiş, çünkü incelikle, şekil vurgulamak ve güzel bacaklar etrafında sarabilirsiniz.

Denim Bakım

Değil herkes bilir ki kot şekilde, özellikle bakım gerekir. Ancak, bu bakım basit. Gezilecek Yerler 30 derece, yanlış tarafında ön-büküm, tüm fermuarlar ve düğmeler zip de yıkanmalıdır. Yanlışlıkla elbiselerini başka leke değil, (özellikle beyaz ve ışıktan) tüm iyi ayrı ayrı yıkayın.

Dikkatle sevdiğiniz şey davranın ve (elbette, ucuz malzeme Çeşidi yapılmış değildir, sürece) 10 yıldır size hizmet edecek!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın