Krep Kumaş Nasıl Yıkanır.

Böyle Georgette, Krep, Brocade, Doku veya Saten gibi hassas kumaştan yapılmış bir kıyafet varsa, zaten temizlemek için zor olduğunu fark muhtemelen. İşte yıllar için size yatırım korunmasına yardımcı olacak bazı bakım ipuçları.

Derhal davranın lekeler. Taze lekeler eski olanlardan daha kaldırmak kolaydır. Leke bir hayır yıkanabilir kumaş üzerine ise, en kısa sürede kuru temizleyici götürün ve leke doğasını ve giysinin lif içeriği anlatılmaktadır.KREP KUMAŞ HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Oku ve herhangi bir leke çıkarma ürünü kullanırken dikkatli paket yönergeleri izleyin.

Her zaman bir iç dikiş veya renk haslığı için giysinin diğer gizli kısmında leke çıkarıcılar test edin. Test ürünü uygulayın ve durulayın ardından, 2-5 dakika bekletin için. Renk değişiklikleri varsa, giysi ürün kullanmayın.

Çamaşır suyu kullanırken, giysinin sadece bir alanı ağartmak için kalkmayın; düzensiz renk çıkarılmasını önlemek için tüm giysi çamaşır suyu.

Temiz bir kağıt havlu ya da bez beyaz aşağı yüz lekeli bölgeyi koyun kumaş yüzeyinden yerine içinden leke zorlayarak, leke alt leke sökücü uygulayın.

İyice durulayın ve yıkama yerleştirmeden önce kuru temizleme çözücüler ile tedavi hava kuru alanlar, yangın önlemek için.

Birlikte leke çıkarma ürünlerini karıştırmayın. Amonyak ve klor ağartıcı gibi bazı karışımlar, zararlı dumanlar üretebilir.

Her zaman leke ve leke çıkarıcı kalıntılarını çıkarmak için tedavi sonrası yıkanabilir öğeleri aklamak.

Deterjan – çok amaçlı sentetik deterjan (sıvı veya toz). Sıvı deterjan tam gücü kullanın; lekelerinin çalışırken bir macun oluşturmak üzere su ile bir toz karışımı.

Kuru Temizleme Çözücü -. Bakkal ve donanım mağazalarında mevcut leke ve leke çıkarıcılar bir yanmayan türü kullanmak için güvenli olduğunu.

Kumaş için güvenli sıcak suda deterjanla yıkayın. sabun (bar, pul, veya doğal sabun içeren deterjanlar) kullanmayın, sabun leke kalıcı veya kaldırmak için en azından daha zor hale olabilir çünkü.

Ilık su 1 litre ve enzim ıslatma ürünü 1 çay kaşığı 30 dakika için zor lekeleri bekletin. kumaş için güvenlidir çamaşır suyu ile yıkama gerekebilir eski ya da set lekeleri çıkarmak için. her zaman ilk color kontrol edin.

Sıcak (sıcak değil) suya aklamak durulayın ve inceleyin. Leke çıkmazsa, o zaman, bir 30 dakika daha bekletin. (Bir kurutucu içinde bir lekeli kumaş koymayın. Isı kurutma leke ayarlayabilirsiniz.)

Renk Leke çıkmazsa, kumaş, ya da tüm kumaş çamaşır suyu ile güvenli ise klor ağartıcı kullanarak aklamak. Ağartıcı kullanıldığında, ancak bebeğin cildinin hassas olduğu için, bütün ağartma kaldırıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın