Polyester Kumaş Nasıl Yıkanır.

Polyester bugünün dünyasında en yaygın kullanılan kumaş biridir. Ne yazık ki, olsa, bakmak için kumaş daha zor türlerinden biridir. Birçok kişi size uygun bakım ya el yıkama gerektirdiğini danışmanlık veya profesyonel bir temizleyici için giyim alarak, bu kumaşı yıkamak polyester kumaşiçin bir makine kullanmaktan kaçınmalısınız söylüyorlar. Bu basit teknikler uygulayarak kumaş, güvenli ve temiz olacak.

Hiçbir kırılmaların veya tuzaklarına malzeme üzerinde formu sağlamak için, içini dışına giysi açmak istiyorum. Bu aslında meydana gelen herhangi bir engel olmasa da, önemli ölçüde giyim herhangi bir maddenin giysiye en dikkat çeken kısmı dışında bozma olasılığını azaltmak yok.

Senin Polyester giysiler beyaz durumunda, aşağıdaki şekilde kumaş ön-tedavi isteyebilirsiniz: Bir buçuk bulaşık deterjanı fincan ve ılık su bir galon oluşan bir çözelti malzemeyi bekletin. Ile gecede emmek için kumaş bırakın ve (kısaca anlatıldığı gibi) sabah giysiyi yıkayın tek katma adım eklemek son durulama çevrimi beyaz sirke yarım fincan.

Bir çok amaçlı deterjan kullanarak ılık suda Makine yıkama polyester giysiler. Gerekirse de, klor çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Sadece bu onun çok yerleştirilen herhangi bir bez uzak yemek gibi, çok fazla kullanmayın emin olun. Ayrıca, statik tutunma miktarını azaltmak amacıyla, yumuşatıcı kullanmak için çekinmeyin.

Kurutma amaçlı, sadece kuru çamaşır düşük sıcaklık kullanın. Bu neden ya da zamanla “büzülme” yol açabilir gibi, sizin giysi kurumasını aşmıştır istemiyorum. Büzülme giysi herhangi presleme veya ütü dışarı gelmez görünüm buruşuk bazı eski polyester giyim veren şeydir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın