Krep Kumaş Şifon Kumaş

Krep Kumaş Şifon Kumaş.  Ayrıca denilen krep destekli saten) ile bir saten örgü ipek. Kumaş fiyatı çözgü iplikleri destek ipliklerinin üç veya daha fazla üzerinde çapraz bir saten örgü ile dokunmaktadır. Kumaşın ön yüzü parlak ve yansıtıcı bir saten, vardır ve arka sıkıcı bir renge sahiptir. Onun parlak parlaklık, güzel asmak ve görkemli hissetmek için sevilen, ipek kumaş alanlar en yaygın ipek kumaşların tanıdı.

Krep Kumaş Şifon Kumaş.  Harika çok yönlü, bu zarif kumaş çeşitleri etek, elbise, gece kostümleri ve yavaşça şeklindeki üstleri için mükemmel hale, orta ağırlık ve bazı doğal elastikiyetini vardır. iyi diker, ama kırılmaların tabidir ve biraz kaygan olduğu için ekstra dikkat gerektirir.

Krep Kumaş Şifon Kumaş.  Şifon İpek.Şifon anlamıyla Fransızca “bez” anlamına gelir. Bu zarif, şeffaf krep kumaş alanlar güzel bir örtü ile oldukça gevşek olduğunu. Bu yumuşak, esnek, ince el ve düz, krep gibi dokuya sahiptir. Bir çok hafif, yarı saydam kumaş, şifon çözgü ve atkı hem de gevşek, düz örgü ve sıkıca bükülmüş tek krep iplikler ile yapılır.parça kumaş alanlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Krep Kumaş Şifon Kumaş.   Krep alan dokumanın farklı olarak, atkı ipliği S veya Z büküm da olabilir. Bu sonlanmış kumaşta karakteristik kırışıklık atkı iplikleri tarafından oluşturulan bir yönde çekilmektedir. şifon zarif ve dik olduğu için, ona bir hafif pürüzlü yüzeye sahip. Bazen Krep Şifon adı verilen, bu kumaş özel günlerinde elbiseler. Atkılar ve astar alanlar için son derece uygundur. Şifon daha yumuşak ve daha ince Georgette . [ Georgette bir iki ya da üç katlı iplik ile değil, şifon gibi yapılır.] dolayı kaygan kalite, şifon kumaş fiyatı kesmek ve dikmek zordur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın