Parça Şifon Alanlar

Parça Şifon Alanlar. Katlamadaki veya daha fazla ipek ipliği birlikte bükülmesini dokuma için uygun bir iplik alanlar örgü vs vs vermek de bükülmüş ipek sanayi, farklı uzunluklarda gruba liflerin ayrıştırılması süreci  ve tarak altı döküntüsü ayrıca işlem boyunca kaldırılır pamuklu veya ipek kumaştan yapılmış ince uzun kadın eşarp veya şal bir tür için bir Hint vadeli.

Parça Şifon Alanlar. O parıldıyor ya da ışığın rengi değişir, böylece İpek, sık sık ipliklerin iki farklı renk dokunmuş bir parlak ipek kumaş fiyatı nakleder düzensiz, kaba ipek yapılır çift kozalar veya kozası gerekli onları bir araya reel hale, birlikte iç içe aynı zamanda, polyester kumaş alanlar ya da asetat gibi insan yapımı lifler görülür olarak ifade edilir. sıkı bir düz dokuma kumaş fiyatı ince çözgü ipliği ile yapılır şık dokuma kumaş, belirgin, düzensiz çapraz kaburga oluşturur ve dolgu ipliklerinden. Genellikle parlak renkli, bir orta net asmak, oldukça yansıtıcı parlaklık ve dokuya sahiptir.parça şifon alanlar.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Parça Şifon Alanlar.  Bu dokunma kumaş alanlar gevrek; o kötü kırışmaz; ne de iyi bir kırışık tutmak yok sağlam ve önemli, ama dayanıklı değildir. Bu, geri dönüşümlü özellikle esnek değil, ve dikmek nispeten kolaydır. Genellikle bluz, elbise, etek, ve ince hafif takım elbise yapmak için kullanılır.

Parça Şifon Alanlar. İpek tek dönmeye birleşmiş iki solucan oluşturduğu koza nedenle iki oluşmaktadır filamentler .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın