Krep Saten Kumaş Özellikleri

KREP-SATEN KUMAŞ

Krep-saten kumaş Krep-saten kumaş Krep-saten kumaş , insan sağlığı özelliklerine yararlı, mükemmel var. Farklı bir değirmen Araştırma bilim adamları, doğal olarak elde edilir saten krep, büyük ölçüde sindirim sistemi, aynı zamanda vücutta kan krep kumasdolaşımını artırır, en az bir asit içerir kanıtlamaktadır.

Mumlar ve yağlar ve bunların arasında olumlu vücut dokusu bu tür algılama etki protein, 97% oluşan% 3 krep saten.

Kumaş, iyi devam eder bir parçasıdır ve yaşlanma sürecini yavaşlatma ile büyük ölçüde derinin daha hızlı yenilenmesi, teşvik Fibrin. Malzeme nem nüfuz etmesini önlemek ve aynı zamanda bunu tutmak için büyük bir yeteneğe sahiptir.

Kendisi krep – benzersiz bir ipek veya yün kumaş, dokunmatik usulsüzlük benzersiz dokulu yüzey dokuları, yanı sıra keyifli oluşturur kullanım iplik için sıkıca bükülmüş iplik ve atkı dayanmaktadır.

Bu kumaşın özgü özellikleri de aynı zamanda, mikro-çatlak ve kırışıklıkların iyileşme üretimi için, kalite ve etkili cilt hidrasyon için kozmetik sanayiinde uygulanır.

Proteinler nem aktif organizmanın buharlaşmasını önler epidermisin dış parça, ince bir film meydana getirmek üzere kumaş oluşur.

Oldukça sık, proteinler saç nüfuz, elit şampuan dokuya ilave edilir, bu tür proteinlerin verimli ve hızlı bir şekilde hasarlı alanları geri ve aynı zamanda olumsuz çevresel etkileri karşı korur.

Krep saten kumaş olumlu estetik aynı zamanda sahibinin sağlığı üzerinde değil, sadece etkiler akarları, başlamıyor krep saten gibi, pratik ve giyim malzemesi bu tip mükemmel bir görünüme katkıda toz, çekmez. Atık sonra toz akarları ürünleri, cilt değil, aynı zamanda solunum yolu ve nefes durdurmak kadar, bazı durumlarda, özellikle akut sadece şiddetli alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

krep saten    Ancak, bu kumaş kendi sakıncaları oldukça tatsız sahiptir. Her şeyden önce, kumaşın, bu tür bir çok zorlamalara maruz kalmaktadır. Ancak, keskin deformasyon (krep-şifon ve krep-Georges) için özelliklere sahip değilsiniz kumaş krep  türlü var değiştirilir.

Bugüne kadar, bu t ve benzersiz kumaş göstermek için izin, doku yeterince önemli bir avantaj bir özelliği haline gelmiştir. Benzersiz bir özelliği, nem hızlı nüfuz çeşitli sektörlerde doku Bu tip bir uygulama daha geniş katkıda önler.

Krep saten çok hafif, güçlü, iyi huylu, hafif, hem de çeşitli endüstrilerde kullanım için benzersiz bir elit bir malzeme olduğu bulunmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın