Kumaş Alan

Kumaş Alan
Kumaş Alan

Toptan Kumaş Alanlar. Üretim ve pamuk kumaş içinde başlayan , daha sonra daha başka sektörlerde bir tekstil sanayi, örneğin olduğu gibi , dokuma bir çarşaf ve keçeleşmiş yün kumaş.

Kumaş Alan
Kumaş Alan

Nispeten büyük pamuk işletmelerin ortaya yılında ikinci yarısında ait 18 yüzyıl ve erken 19. yüzyıl ilk basma baskı , bitkiler Daha sonra dokuma ve daha sonra iplik fabrikaları. İlk basma baskı fabrikası göründü içinde 1755 olarak bir ayrıcalıklı, tekel girişimin içinde İngilizce tüccar. Bu kullanılan ithal pamuk kumaşlar ve çarşafları imal içinde küçük dükkanlar ve de köylerde. Sonra reform ait 1861 küçük dükkanlar edildi çıktı içine fabrikaları üreten çeşitli türleri arasında  pamuk kumaşlar. Büyüme oranı olarak üretim ve pamuk kumaş olduğu oldukça yüksek. Yine de, içinde vardı birini arasında en düşük çıkışları arasında pamuk kumaşlar arasında geliştirilen ülkelerde.

Toptan Kumaş Alanlar. Gelen hacim arasında pamuk kumaş üretimi içinde 1975 olan yaklaşık işletmeye  oranında bir toplam hacim içinde kumaşlar üretilmiştir. Aralığı içinde mevcut pamuklu kumaş içeren  yaklaşık türleri. Kumaşlar yapı, görünüm ve amaç ile ayırt edilir. Tüm temel tipi arasında örgü edilmiştir kullanılan olarak üretim ve pamuk kumaş. Kaba, ağartılmış, merserize, tek renkli , boyalı , baskılı , renkli dokuma melanj, ve yükseltilmiş kumaşlar edilir üretti. Yoğun bir iplik olup kullanılan için havlı kumaşlar, ve fantezi iplikler ile kalınlaştırılmış bölümleri ve döngüler edilir kullanıldığı üzere üretmek çeşitli özel efektler.

Ucuz Gabardin Kumaş Alan.
Ucuz Gabardin Kumaş Alan.

Pamuk kumaşlar olan , hijyenik , güçlü ve dayanıklı için , aşınma yıkama, ve etki arasında ışık, ancak bunlar yok değil olan gerekli elastikiyet bu , olduğu da germek ve olmak çok buruşuk. Pamuk kumaşlar edilir sınıflandırılan olarak iç ya da endüstriyel olarak ilgili bunların amacı. Evde kumaş hesabı için yaklaşık 80 oranında bir bütün pamuklu kumaş dahil olmak üzere, giyim için ( iç çamaşırları, gömlek, elbise, ve takım elbise), nem emici, ve dekoratif kumaşlar.

Toptan Kumaş Alanlar. Pamuk kumaşlar için iç çamaşırları edilir üretilen esas gelen taranmış ve taranmış iplik daha çok olan bir düz örgü. Ağır kumaşlar (100-165 g başına metre kare m), bu şekilde ağartılmış kaba basmalar ve çarşaflar, edilir kullanıldığı için erkek iç ve levhalar; hafif kumaşlar bu şekilde ve patiska, edilir kullanılan için kadın ve çocuk iç çamaşırları. Kumaşlar, örneğin olarak pazen, vardır da kullanılan için çocuk iç çamaşırı. Gömlek kumaşlar, örneğin şekilde poplin, pike üretilen ile bazik ve küçük figürlü örgüleri kullanılarak taranmış ve taranmış pamuk ve pamuk-viskon ipliği (75 yüzde pamuk ve 25 yüzde viskoz elyaf), yanı sıra sıra viskoz lifler de atkı. Gömlek kumaşlar metrekare başına 100–250 g ağırlığındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın