Kumaş Çeşitleri Kadife

Kadife Kumaş

 BU kadifemsi sürümü nispeten iyi giyebilir da, genellikle sadece spor, salon giyim ve gündelik giyim için kullanılır. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.Kadife ile sorun kazık (peluş, yüzey bulanıklık), boncuklanma eğilimli olsa, yine de yıpranmış ya da pantolon koltuk veya diz ya da dirsek gibi yüksek stres alanlarda zamanla gri olabilir ki olur. Bu esneme vardır çünkü, bu alanlar aynı zamanda düz duruyoruz bile dışarı sopa topaklı, sarkık diz görünüm yaratır zamanla şekilsiz olabilir. Bu nedenle, Kadife iyi yıpranmış dirsek önlemek amacıyla ideal bir kolsuz veya yelek tarzı olan, hafifçe kullanılan ceketler veya sweat shirtleri ayrılmıştır.=HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Her elastikiyetini korumak yardımcı olmak için giymek sonra bazı kaynaklar streç ile yıkama tozluk veya pantolon tavsiye, ama bu daha çok size daha hızlı aşınır bir öğe yıkama fikrine biraz karşı sezgisel görünüyor. Yine de, iyi bakım eğer, güzel bir kadife takım elbise, size bir süre son verebilir. Herhangi bir örgü malzemesi ile her zaman olduğu gibi tersyüz yıkayın.

Bir polyester filament iplik, naylon iplik ve polyester elyaf: Özellikle, Repreve marka yüzde 100 geri dönüşümlü malzemelerden yapılmış üç üründen oluşmaktadır. Kumaş ürünlerinin üretimi önemli oranda enerji tasarrufu çevirir.

1 yorum

  1. As yakın karışımı kumaşlar ile ilgili olarak yukarıda tartışıldığı gibi, tipik olarak, para-aramid gibi yüksek mukavemetli liflerden, esasen aşağıdakilerden oluşan yüksek mukavemetli iplik iplik / lif ve arası nispeten düşük derecede başına daha büyük denye ile karakterize edilir lif kesme, böylece şekillendirme teknikleri geleneksel yüksek mukavemetli iplik kullanılırken zor birim uzunluktaki küçük ağırlıklar olan iplik oluşumu yapma. Bazı düzenlemelerde, küçük dolgu, yüksek bir örtme faktörü kumaşların buluşa göre elde edilen sürekli filament yüksek mukavemetli elyafların esas olarak iplik oluşturulabilir edilir. Bu tür ipliklerin mekanik bütünlüğünü iplik veya elyaf-arası kesme başına ayrı ayrı liflerin sayısı sıkı bir şekilde bağlıdır olmadığı Teorik olarak, böyle bir sürekli filament iplikler bir ağırlığa sahip olan, örneğin küçük bir dolgu iplikleri için, iplikleri olan örgü kumaş için yararlanılabilir birim uzunluğu başına, örneğin, 30 denye veya daha azdır. Ancak, şu anda yaklaşık 100 Denye ticari miktarlarda hazır olmayan daha az birim uzunluktaki bir ağırlığa sahip filament yüksek mukavemetli iplikler devam ediyor

Bir yanıt bırakın