Online Kumaş İplik Alanlar

Sıkıştırılabilir kumaşlar yaygın giyim üretiminde kullanılır. Sıkıştırılabilir kumaşlar aynı zamanda tıbbi ve endüstriyel uygulamalar -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz gibi çeşitli alanlarda uygulama bulabilirsiniz. Dokuma kumaşların sıkıştırma davranışı etkinliği basıncının derecesi sağlanır ve bu da, fiziksel ve elastomerik kumaş özellikleri, kullanılan iplik tipi ve şekli ve en önemlisi de dahil olmak üzere faktörler, bir sayısına göre belirlenir bağlıdır sıkışma stresi uygulama işlemi sırasında kumaş üretilmektedir.

Genel olarak, bir makro ölçekte sıkıştırılabilir kumaş davranışını farklı performans parametreleri ile zaman içinde fabricincelenmelidir. Şekil 2 sıkıştırma ile performans genel eğilim gösterir. Unutulmaması gereken ilginç nokta çoğu kumaşlar üstel bir şekilde zaman içinde değişimdir. Bunlar kabul edilebilir performans geleneksel aralığı dışında yalan olabilir ki, start-up sırasında bir durumu yaşayabilirsiniz. Bu durum, genellikle ‘başlangıç ​​aşamasında’ olarak kabul ve kumaşın taşıma kapasitesi, yoğunluğu ve sıkıştırılabilme üzerine esas olarak bağlıdır. Sadece birkaç kumaş dahil edildi çünkü muayene ile emir karşılaştırmak ve benzerlik derecesi bağlı olarak, iyi adil ya da kötü olarak sınıflandırmak mümkün. Sıkıştırma, sıkıştırılabilirlik, kütle, kalınlık, yoğunluk ve aşınma önce bu kumaşların özel hacmi arasındaki ilişkiler de bildirilmiştir.

1 yorum

  1. çözgü iplikleri (yani, eşit veya çözgü iplikleri ve dolgu iplikleri malzemelerden oluşturulmaktadır edildiği sistemleri için çözgü ipliklerinin çapı daha büyük boyutta nispeten daha büyük çaplı bir dolgu iplikleri çevresinde dokuma burada benzer bir yoğunluk ya da belirli bir ağırlık) sahip olan. Küçük dolgu iplikleri, pek çok durumda, daha esnek olduğu için küçük bir dolgu ipliği yapılar için, genel olarak, sahip olmanın yanı sıra, buluşa uygun dolgu iplikleri nispeten küçük bir çapa çözgü kıvrım sayesinde daha düşük bir koruma derecesi temin geleneksel tasarımlara göre (yani, çünkü, genellikle, bunlar çapı daha küçük olabilir) çözgü kıvrımlı bazı dokuma sonra dolgu iplikleri dağıtılacaktır. Bu nedenle, yapıların buluşun bu yönüne göre temin edilebilir, böylece her biri, yukarıda belirtilen daha dengeli bir gerilme özelliklerine yol açan, kıvrım derecesi daha eşit bir şekilde, çözgü iplikleri ve dolgu iplikleri arasında eşleştirilmiş olduğu dokuma kumaş sağlamak çözgü ve yön doldurun.

Bir yanıt bırakın