Kumaş Çeşitleri Keten

Angora – Ankara keçisi veya Angora tavşan saç. Canlı bir hayvandan kırpılmış lif de Tiftik olarak da bilinir. Dolaştılar tiftik pürüzsüz ve beyaz görünür.Linen_Yarn_Dyed_Chambray_Fabric Bu inceliği değişir ve çok güçlü, esnek ve yüksek parlaklık vardır. Bu değeri, parlaklık ve yumuşaklık değil, onun tarafından belirlenir. Angora tavşanı Küçük Asya ve Türkiye’ye özgüdür. Genellikle harmanlanmış ve bitmiş fiyatını düşürmek için yün ile karıştırılır. Angora tavşan saç, çok ince, hafif, uzun, son derece sıcak ve kabarıktır. O zaman döken ve mat bir eğilimi vardır. ABD Federal Ticaret Komisyonu’na göre, Angora tavşanı saç içeren herhangi bir giyim giysi üzerinde “Angora tavşan saç” olarak etiketlenmiş olması gerekir.

Aplik – dikili veya malzemenin daha büyük bir parça işlemeli bir izole yüzey dekorasyon.

ArmurePamuk, ipek, yün, ipek, sentetik ve karışımları. Örgü, düz dimi, veya kaburga olabilir, arka plan, genellikle küçük bir tasarıma jakar veya çözgü yükseltilmiş etkisi veren yüzeyi üzerinde yüzen ile yapılan armürlü ya vardır. keten kumaş ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTasarım iki renk sık sık ve kaldırdı. Adı zincir zırh küçük bir geçmeli tasarım ile dokuma ve Haçlı Seferleri sırasında askeri teçhizat için kullanılan orijinal kumaşın elde edildi. Genellikle zarif akşam önlük, perde, ya da döşeme kullanılır.

Sanat Keten – nakış için özellikle iyi bile iplikle dokunmuş bir keten. Bu çekilen iplik çalışması için iplikleri “çizmek” için çok kolaydır. Ağartılmış, ya da renkli olarak geliyor. Yumuşak bir yüzeye sahiptir. Örgü ve işleme için kullanımı olmuştur.

Sırt Kaplama – Kumaş sadece eklenen ağırlık, kuvvet ve donukluk vermek için arkasında boyutlandırma ile tedavi.

Geri Örtü – omuz veya zemin uzunluğu arkasına akar bel ya da bağlı malzemenin belli bir uzunluğu. Bazı durumlarda çıkarılabilir.

Geri boyunduruğu – bir etek üstünde veya çeşitli giysilerin omuz Takılmış veya şeklindeki parça.

Balo – bel başlar ve resmi bir uzunluğa kadar devam eden bir çok tam bir etek ile karakterizedir. Etek bel kenetlenir ve çeşitli stilleri olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın