Kumaş Çeşitleri Patiska

Bambu – kumaş içine yapılabilir doğal, yenilenebilir kaynak. Bambu çok hızlı büyür ve gübre veya böcek ilacı gerektirmez.patiska - .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

ipek, suni ipek veya asetat bir kırık çizgili örgü. Kumaş doldurma yönünde kısa kırık kaburga ile elde taneli dokuya sahiptir. Bu zengin, yumuşak görünümlü, ince bir kumaştır.

Sepet Örgü – dokuma işleminde bir birim olarak, iki veya daha fazla çözgü iplikleri ve / veya iki ya da daha fazla dolgu iplikleri işlenmesiyle oluşturulan düz örgü yapı, bir varyasyonu. Bir sepet örgü iplikleri dokuma inşaat düz içine koydu ve bir paralel ilişki sürdürmek vardır. Dengeli ve dengesiz hem de sepet örgü kumaşlar üretilebilir. Sepet örgü yapımı örnekleri keşiş bez ve oxford bez içerir.

Fiber – in iç kabuğundan elde edilen bu tür keten, jüt, kenevir, rami ve gibi güçlü, yumuşak, odunsu lifler, bazı bitkilerin sapları.

Boyun ön ve arka aynı derinliği ile omuz toplantı, düz ön genelinde ve geri çalışan bir yüksek, geniş, düz yaka.patiska kumaş - .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

 Kumaş – Bir orta ağırlık, düz örgü kumaş. Genel olarak pamuktan yapılmış, ama aynı zamanda suni ipek ve yünden imal edilebilir bir Fransız keten dokumacı Adını. Hafif, nansuk benzer yumuşak, yarı şeffaf kumaş, ama daha ince. Bu çim ailesine aittir; Neredeyse şeffaf. Bu sıkıca bükülmüş, penye iplik ve merserize kaplama yapılmıştır. Bazen basılı ya da işlemeli. Daha ağır bir ağırlık, o, bir ovada vakıf giysiler ve astarları için kullanılan düşündüm, çizgili veya çiçekli tasarım edilir. Nansuk benzer ama ağırlık ince ve daha hafif olarak kabul. Şimdi genellikle yönünü  % 100 polyesterden yapılmış.

Bir çapraz kaburga İpek (düz veya dimi örgü). Parlak doldurma yönünde çizgili renkli etti. Genellikle siyah çözgü. Renk efektleri, genellikle şaşırtıcı ya da tuhaf. Çoğunlukla Hindistan’da üretilmektedir. Bir dans hayat doğumdan itibaren adanmış dans kız, türetilen isim. kostüm çizgili giysi, çürük bir eşarp veya şal, mücevherli pantolon, pul, pul, halhal içerir. Bluz, elbise ve abiye kıyafetleri kullanılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın