Kumaş Çeşitleri – Kumaş

Kumaş Çeşitleri –  Kumaş

Orada bir sürü seçenek, modern kapitone kumaş vardır ve bunu gerçekten kullanmak olmaz olmaz olanları harcamalar Si.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz veya satın almadan hepsini yakalanmak kolay olabilir. Bu makalede, yorgan yapmak için doğru kumaş seçenekleri belirlemek için nasıl açıklayacağız.

Yorgan kumaş dokuları, renkleri ve tasarımları için kullanılan isimlerini biliyor Bunlar aşağıdaki gibi oldukça çok olan:

Katı kumaşlar: Bu hayır desenleri ile, tek renktir.

Sol gösterisi, mini baskılar birinci ve üçüncü kumaşlar. Mini baskı kumaşlar: Bu küçük bir ölçekte baskılar kumaştır. Bunlar genellikle sınırlı renklerde bulunur. Herhangi bariz bir şekilde uyumsuzlukları göstermek eğilimi yok çünkü baskılar ile çalışmak yeni başlayanlar için idealdir.

Patiska kumaşlar: Bu renklerin çeşitli, küçük ölçekli baskılar anlamına gelir.qqHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Gabardin kumaşlar: kumaşın Bu tür hatta mekânlarda Lekeli gibi görünmesini basıldı bir tasarım özelliğine sahiptir. Vb noktalar, çiçekler, geometrik şekiller, olabilir

Havalı kumaşlar: Bu, aynı kumaşta ince çizgi tasarımları ve çok az renk kumaşlar anlamına gelir.

Tasarımı çok büyük ise, bir yorgan kapalı kıyılmış bakmak gerekir. Büyük ölçekli kumaşlar: Bu kumaş, kumaş tamamında büyük baskılar / tasarımlar var. Tasarımı ne olduğunu bilmek mümkün olması için çok fazla kapalı kıyılmış olabilir gibi her zaman bir yorgan üzerinde küçük parçalar için ideal değil.

Çizgili kumaşlar: Büyük çizgiler için küçük içeren herhangi bir kumaş. Onlar bir yönde göz neden olabilir ve yorgan parçalı edilerek duygusu verebilir.

Geometrik kumaşlar: geometrik desenleri kumaşa düz çizgiler.

Pembe değişen gölgeler. Viskon kumaşlar. Bu rengi değişen ölçülerde bir renkte bir baskı olduğunu.

Süprem kumaşlar: Bu, aynı yönde bir tasarım sayesinde, her başlı özellikleri kumaştır. Bu tasarım çarpık alırsa, o korkunç bakabilirsiniz çünkü genelde yeni başlayanlar için tavsiye edilmez.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın