İpek Saten Kumaş

İpek Saten Kumaş

Stil, kesme, doku ve sezon gelinlik için en iyi kumaş belirlenmesinde çok önemli faktörlerdir. ipek saten ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHer malzeme farklı bir etkisi üretmek için tasarlanmıştır beri aynı stil elbise, bakmak ve çeşitli kumaşlardan oldukça farklı hissediyorum. Diğerleri uzak durmak Bazı kumaşlar, vücuda yapışmak. Bazı ışık gibi hava olduğu için onların canlılık, diğerleri için aziz vardır. İpek – arıtma doğuştan gelen bir kalite sızar doğal bir lif – şüphesiz en çok aranan ve aziz gelinlik malzeme, onun esneklik, elastikiyet ve güç için kaydetti.

İpek iplik saten, süper-parlak parlaklık için önemli bir yoğun-dokuma ipek dahil olmak üzere çeşitli kumaş oluşturmak için dokunmaktadır; Düşes saten, ipek ve daha hafif ve saf ipek saten daha uygun olduğu rayon bir harmanı daha hafif bir parlaklık ile bir hafif ipek saten; ve şantuk, kaba, pürüzlü kalitesi ile karakterize düşük parlak dokulu ipek.saten kumaşlar ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bunlar şeffaf beri cüppe etek için çoklu katmanlar kullanılan tüm, ancak hafif – Sonra şifon, tül, organze ve benzeri dokulu ipekler vardır.

Ben yarısında bölmek zorunda sırtlarına tüm, ve ben en az dört kez bölmek zorunda dümen sandalye,” diyor.

Tüm kumaş imalatçıları tanımak gerekir ve müşterilerin benimsemesi gerekir sınırlamaları vardır. “Bazı kumaşlar sadece çok uzun sürecek, ancak uygun bakım ve onarım ile, onlar, bazı durumlarda, kendi yeteneklerini aşacaktır  diyor.

Yangın geciktirici, temizlenebilirliğini, UV faktörü ve kumaşlar anti-mikrobiyal özelliklerine bakarak ek olarak, tekne tatlı veya tuzlu su olup olmayacağını belirlemek için önemlidir. “Sadece tuz çürümez kumaşlar olabilir.

ipek saten pijama,ipek saten gecelik,ipek saten boya,ipek saten nevresim takımları,ipek saten ne demek,ipek saten kumaş fiyatları,ipek saten şal,ipek saten elbise modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın