Kumaş Deseni. Kumaş Türleri.

Kumaş Deseni. Kumaş Türleri. Ayrıca sıralı olarak numaralandırılmış etiketler oluşturma gibi, özelleştirme daha pratik türlü yapabilirsiniz.

Yalın ve Tam Zamanında (JIT) üretim . Kumaş alanlar küçük çalışır kolayca örnekleme amaçlı basılabilir. Mükemmel baskı için yüksek ve düşük  kumaş fiyatı sadece daha fazla ihtiyacınız olduğunda artık mevcut olduğunu bulmak için. Kumaş envanter diye bir şey yok – bir yerinde yazıcı ile, o kesilecektir aynı gün kumaşı yazdırmak mümkün. Hatta kumaş çeşitleri üzerine doğrudan baskı desen olabilir.kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Kumaş Deseni. Kumaş Türleri.  Eğilimler ve hızlı moda . Onlar tasarlanmış sonra geleneksel ekran baskılı kumaşlar genellikle yaklaşık bir yıl piyasada görünür. Dijital baskı ile, (bir yerinde yazıcı ile, veya gün) birkaç hafta içinde bitmiş kumaş tasarım aşamasından gitmek mümkün. Bu güncel trendler yararlanmak ve hatta baskı veya renkler orta sezon değiştirmenizi sağlar.

Kumaş Deseni. Kumaş Türleri. Maliyetleri dijital baskı büyük dezavantajı maliyetidir. Ilk kullanılabilir olduğunda herhangi bir yeni teknoloji gibi, maliyetleri kumaş toptancısı her zaman yüksektir. Zaman geçtikçe ve teknoloji kuşkusuz daha uygun hale gelecektir geliştirmeye devam ettikçe.

Kumaş Deseni. Kumaş Türleri. Baskı hizmetleri ile uğraşırken, bitmiş kumaş bahçesinde başına yaklaşık $ 20 $ 40 ödeme bekliyorlar. En hizmetleri hiçbir minimum varsa ve bir seferde 1 bahçesinde satın almak için izin. Bazı minimum parça kumaş alanlar ücretleri var ama bahçesinde başına maliyet daha düşük olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın