Kumaş – Elastan

Kumaş – Elastan

İlerleme hala durmazsa. Şimdi yirmi yıl önce bunları oluşturmak için insanları sorabilirsiniz değil bazı dokular gibi özellikler, – renkler ve diğerleri dışarı yıkama, güneşte solma, kire dayanıklıdır Ve tüm bu bariz avantajları hemen hemen her sıkı bir kadın bir parçası olan malzeme, aittir. giysiler – elastan.3

Saf haliyle nadiren elastan kullanılır. Kendileri tarafından, onun lifler çok ince, ama güçlü. Çoğu zaman bu 8.6 katı kadar bir boyuta gerilmesine tüm nedeniyle dikkate değer özelliklerinden ötürü, esneklik ve bükülgenlik kazandırmak için daha başka doğal ya da sentetik malzemeler ile bir araya getirilmektedir. Ürünün liflerin yüksek oranda, yüksek hareketlilik.

Kadın giyim spandex sadece yeri doldurulamaz. Sıkı şort, kısa üstleri ve renkli mayo dışında başka ne ince rakam güzelliğini ve onurunu vurgulamak? şekillendirme, aerobik için spor bu malzemenin kullanılması, dans da çok önemlidir. Bu rahat ve en önemlisi hareketi kısıtlamak, ve değil – egzersiz idealdir, deformasyon orijinal şeklini kurtarır sonra bile çünkü. İlginç gerçek: artmış fiziksel aktivite ve elastan şeyler daha küçük boyutta olması kilo ve giyim kaybetmek arzusu – mükemmel uyuyor.4

Bir mayo seçimi, üyeleri bizim mucize lif ve içeriğini en az 1/5 daha dahil emin olun. Aksi takdirde, sadece bir sezon sürecek ve birçok diğerleri arasında öne kılan çok lezzet kaybedersiniz. Hatta deniz tuzu – değil bir engel elastan! Bu yapıyı zarar vermemek için, narin kumaşlar için toz ihtiyacı yıkayın. Hatta özel donanımlı tesislerde Kuru sıkı bu durumda taze hava ile başa çıkmak için daha iyidir, yasaktır.

Düzgün satın alınan ürünün dikkat çekmek için, etiket veya etiket üzerindeki talimatları okumak için tembel olmayın, daha sonra favori giysi uzun parlak renkler, şekiller ve güzel görünümü ile sizi memnun etmek olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın