Kumaş Elektronik Özellikleri

KUMAŞ ELEKTRONİK ÖZELLİKLERİ

Elektronik Hücresel düzeyde, keten hücreler insan hücreleri ile birbirini tamamlayıcı nitelikte insan organizmasına niyetli bir etkinin üretilmesi;. Insan hücre tamamen keten hücre eritilmesi yeteneğine sahiptir. Bu keten iplik bir cerrahi bir ortamda iç dikiş için kullanılan doğal malzeme olduğu görünen ilginçtir.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--.

Bilim adamları keşfettiler keten elyaf ışığı yansıtır . Canlıların ışık enerjisi yönü Bilimsel topluluk içinde birçok kişi tarafından ölçülmüştür. Dr Ottowarbury kazanan Nobel ödülü 70-90 de ortalama insan imza frekans sayılarını belirledi. 50 daha düşük sayılar ile Tüm sonuçlar, kronik hastalık imza frekansı olarak tespit edilmiştir. 15 den herhangi bir sayı daha az kanser gibi teşhisi çaresiz duruma sahip olanlar ile tespit edilmiştir.

Keten kumaşın ölçümü ölçer 5,000 imza frekansları . Nasıl diğer kumaşlar karşılaştırılır? Pamuk ve kenevir gibi bitkisel lifler vardır değil imza enerji çıkışını ölçerken bir şifa lif. Standart ağartılmış ve renkli pamuk enerji 40 ünite ölçer. İyi haber Organik ağartılmamış pamuk ‘normal’ ama enerji 100 birimlerini ölçen olduğunu bir şifa fiber değil . Ipek kumaş insan vücudunda sağlığını desteklemeye başarısız olur enerji 10 birim ölçer. Çünkü kökeni düşük bir sayı olabilir mi? İpek bir ‘kirli’ böcek üretilir. Ipek de sağlıksız bir kumaştır kadar çok kimyasal madde kullanımı olabilir. 15 imza frekansta Rayon önlemler. Polyester, akrilik, spandex, likra, viskon ve naylon ölçü sıfır ve ışık yansıtmaz. Saf yün enerjinin 5000 birimleri ölçer. De Kutsal Yazıların talimatlarından iyi öneri olmak isteyen herhangi bir bireysel keten giymek etmektir. Bu iki kumaşın enerji (keten bir kıyafet üstüne yün kazak) araya elektrik alanını çöktü yanı sıra siyah renkli kumaş giyen: yün ve keten giyen İncil uyarı birlikte doğru olması için bilimsel çalışmalarda kanıtlanmıştır. Iki tekstil, 5.000 imza frekanslarını ölçmek nerede bir araya koyduğunuzda insan vücuduna bile ağrı, bu birbirini iptal ve ölçülebilir zayıflık getirdi ve bazı testlerde.

TARİHİ KULLANIM

Eski çağlardan beri, keten kumaş  olduğu bilinmektedir iyileştirici özellikleri . Japonya’dan ve keten tekstil üreticileri yayınlanan son çalışmalar bu gerçeği doğrulamaktadır. Latince, kelime keten “en yararlı olmak” anlamına gelir ve kesinlikle kıyafetleri için diğer tüm kumaşlar üzerinde bu malzemeyi vurguladı.

Keten ailesinin Keten gillerden bir yıllık. Keten bitki 200’den fazla çeşidi olduğunu, bölgesel koşullara ve iklime bağlı. Kümelerde keten çiçek mavimsi, lacivert öğle saatlerinde şafak ve kapanışı açmak ve düşme, ve, daha nadiren, menekşe, pembe ve beyaz çiçek zaman birkaç saat boyunca Her çiçek çiçek içeri ısı setleri. Arılar keten alanında bir hektar bal onbeş kg’a yakın toplamak. Araştırmacılar, bir uykuda daha hızlı düşecek bulundu derin uyku ve keten uyku sonra daha iyi bir ruh hali içinde uyanmak! Hayır kumaş doğal güç, parlaklık ve dayanıklılık keten  ortaya antik şifa sırlarını bu kumaş Kutsal kıyafetleri ve bir parçası olarak kabul edilir talimat kutsallaştırılması yolu . Keten ideal kumaş giydirmek için değil, bir ‘yüksek enerjili’ masa örtüsü ve peçete gibi her öğünde masanızda için değil sadece.

KUMAŞ FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Keten kumaş bir olup mükemmel filtre kimyasal maddelere maruz kalma, gürültü ve toza karşı korur. – Keten giysiler güneş gama radyasyonu azaltır neredeyse yarısı böylece çarşaf giyerek insanları koruyarak. Kirlenmiş topraktan alınan-Keten elyaf tamamen gibi görünen zararlı ışınlarına dayanıklı. –  Keten iç çamaşırı nadir sahip yanı sıra pozitif duygular artırıyor bakteriyolojik özellikleri . Mantar ve bakterilere karşı dayanıklı, keten bazı hastalıkların etkili bir bariyer olarak bulunmuştur. Japon araştırmacılara göre, çalışmalar yatalak hastalar geliştirmek olmadığını göstermiştir yaralarına çarşaf çarşaf kullanıldığı yerlerde. Keten giysiler giyen bazı azaltmak için yardımcı olur – Cilt hastalıkları yaygın döküntü kronik egzama için. -Keten yüksek “olduğunu hızla emer ve nem veriyor anlam hidroskopiktir “. ıslak olma hissi vermeden önce, hızlı bir şekilde bir gölet yüzey olarak su yedirilmesi, keten kumaş kuru ağırlığının kadar 20% emebilir. Keten kumaş, her zaman taze ve serin hissediyor açıklıyor.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Keten alerjik reaksiyonlara neden olmayan ve alerjik hastalıkların bir dizi tedavisinde yararlıdır. Keten, enflamatuar koşullar ile ilgili ateş azaltılması ve sağlıklı bir hava değişimini sağlayan etkilidir. Bazı nörolojik rahatsızlıkları keten giyim kullanımından yarar.

Keten bez statik elektrik birikir değil – bir bez keten lifleri (% 10 kadar) bile küçük bir ek statik elektrik etkisini ortadan kaldırmak için yeterli değildir cilt sıcaklığı göstermek 3 ° -4 onların ipek veya pamuk-giyen arkadaşlar aşağıda ° C. Bazı çalışmalara göre, keten elbise giyen bir kişi 1,5 kat pamuklu giysiler giymiş zaman daha az ve viskon giysiler giyinmiş iki kat daha az terleyen. arada soğuk hava keten ideal sıcaklık-kaleci olduğunu.

Keten lifi silis bulunan çürüme karşı keten korur  ve kürklü doku almaz ince keten sarılı, keten ve keten içeren makaleleri kolayca sıcak su aklanıyor, olabilir haşlanmış ve sıcak preslenmiş böylece maksimum sterilizasyonu sağlamak olabilir yanı sıra, güneşte kurutulur, Keten yumuşak, doğal bir rahatlama hissi sağlar. Keten pürüzsüz yüzeyi ve mat cila güzel görünür ve dokunmak hoş bir his. Daha fazla keten yıkanır, daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir hale gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın