Sağlıklı Kumaş

Sağlıklı Kumaş

Dünya çevre dostu bir yol gidiyor. Ve giyim sanayinde çok geride değil. Çevre dostu malzemeler nedeniyle üretim kimyasallar ve pestisitler seyrek kullanımının cilt üzerinde kolay. Sentetik giysilerden kullanılan kimyasallar deri döküntüleri ve alerjiye neden olabilir. Çevre dostu kumaş, ancak, doğal boyalar ve organik maddeler kullanılarak yapılır.=-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Son yıllarda, doğal kumaş aşağıdaki türde geri talep vardır.

Organik pamuk

Sıcak bir yaz gününde net pamuk hissediyorum gerçekten mutluluktur. Pamuk cildi tahriş etmez, iyi hava sirkülasyonu sağlayan, nefes. O da, serin ve kuru cildi tutar, vücut nemi emer. Cotton Council International göre, hipoalerjenik ve alerji, astım ve hassas cilde sahip olanlar eğilimli olanlar için iyi bir seçim yapma, toz akarları direnir. Bunun yanı sıra, pamuklu bakımı kolaydır.

Bunu büyürken pamuk yetiştiricileri insektisitlerin büyük miktarda kullanın çünkü Ancak, pamuğun bu cilt dostu özelliklerinden bazıları kaybolmuş olabilir. Bu pestisitler kumaşa sopa ve temas cilt tarafından absorbe edilebilir. Eğer pamuktan yapılmış giysiler satın aldığınızda, kullanılan pamuk organik çeşitli olduğundan emin olun.

Organik pamuk hassas ya da alerjik cilde sahip insanlar için mükemmel,” Mini Shibu, Bangalore bir eko-moda mağazasının yaratıcı direktörü açıklıyor. “Pamuk her mevsim rahat. Ancak, bu kadar dikiş önce kumaş ön-büzülme, yüksek çekme değeri vardır. ”

Eğer satın pamuk, organik olup olmadığından emin değilseniz kimyasal izleri kurtulmak için giymek önce, sadece yıkayın.

Jüt

Jüt güneş ışığına maruz kalma üzerine bozmadığı güçlü bir elyaftır. Bu, iyi bir ısı yalıtkan UV koruma sağlar, düşük ısı iletkenliği olan ve anti-statik. Bu nitelikler aynı zamanda mobilya için popüler bir seçimdir.

Üretim süreci sert kimyasal maddeler kullanılarak içermez ve bu nedenle kumaş deri tahrişlerine neden olmaz. Doğal olarak soğuk olsa da, jüt sıcak bir kumaş oluşturmak için yün ile harmanlanmaktadır. Güzel jüt da son zamanlarda tasarımcıların hayal yakaladı ipek gibi altın kumaş oluşturmak için kullanılır.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-.

Keten

Keten keten bitkinin kök çıkarılan ince bir elyaftır. Bu yumuşak ve parlak ve pamuktan daha güçlüdür. Bu kumaş oldukça emicidir. Doğal anti-bakteriyel ve anti-fungal özelliklere sahiptir. Bu döküntüleri veya alerjiye neden ve çok anti-statik değildir. Bu termal düzenleyen kumaş deri kışın serin ve sıcak tutmada, nefes almasını sağlar. Düzgün lif alerji eğilimli olanlar için bir nimet olduğunu lifsiz kumaş üretir. “Keten eşsiz bir parlaklığa sahiptir, bir kumaştır. Bu nedenle değil tuzak ter ve vücut nefes almasını sağlar gelmez. Bir yıkama-ve-giyim kumaş değildir Ancak, bu bakım biraz gerektirir. Ipek ile harmanlanmıştır, çok daha güçlü olur ve güzel bir doku verir,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın