Kumaş Özellikleri

Kumaş Özellikleri. Modern, akıllı ve kombinasyon: Kumaşlar genellikle üç kategoriden birine gruplandırılmış. Modern kumaşlar kumaş en büyük grubu olan, ve akıllı kumaşlar ile birlikte, genellikle küçük mikroelyafların kullanılarak üretilmektedir.keten Bu tür polar, Gore-Tex, mikro kapsüllenmiş kumaşlar, ısıya duyarlı malzemelerin ve ışığa duyarlı malzeme olarak malzeme gibi mikroelyaflar kumaşlar, bir tür olarak kabul edilir. Kumaşlar, bu tür teknoloji farklı yapılmış ve farklı fiziksel özelliklere sahiptir.

Kumaş Özellikleri. Mikroelyaflar, örneğin, dokuma poliester bulunur. Bu modern kumaş, dayanıklı ve sokak giyim ve dış giyim gibi giyilebilir tüketim mallarında son kullanım için yeterli rahat ettirmek çeşitli özellikler içerir. Mikroelyafların genellikle dokunmuş polyester iplikler olarak var, ve bir grup olarak, hafif, yumuşak, nefes alabilen ve su geçirmez.Polar fırçalanmış polyester ve örme konfeksiyon gibi mevcut kumaş başka bir türüdür. Polar da mikro-gibi, hafif, yumuşak ve nefes alabilen, ama aynı zamanda, sıcak hale yalıtım özellikleri vardır. Mikroelyaftır gibi polar, giyim ilave edilir, ve aynı zamanda battaniye ve yatak bulunur.

Kumaş Özellikleri. Keten ile kaplı bir ceket ipek veya insan yapımı kumaş ile kaplı olandan oldukça soğuk olacak). Çok yönlü: – çok yumuşak olabilir ama pamuk çok daha güçlüdür, bununla birlikte birçok farklı şekilde davranmaya yapılabilir ; . Hiç (Ben okulda her gün yaptığı gibi) ne demek istediğimi anlarsınız ayrılabilir yaka giymek zorunda varsa : Neredeyse evrensel olarak kabul edilmektedir birkaç kronik deli, moda darkafalıların olası istisnalar dışında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın