İpek Kumaş Özelliği

İpek Kumaş Özelliği. İpek nedeniyle eşsiz özellikleri giyim popüler kumaş biridir. İpek en lüks kumaş, en rahat kumaş, (yün eşit) kumaşların en emici, asmak için en iyi kumaş, renk iyi kumaş, büyük parlaklık yeteneğine, iyi sahip olduğunu. İPEK HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Bu kumaş özellikleri daha popüler hale faktörlerden bazılarıdır kumaş kış yaz aylarında serin ve sıcak Kompozisyon: ipek fiber esas doğada protein ve aksi ipek sakız olarak adlandırılan serisin,% 20 olan fibroin% 80, oluşur.

İpek Kumaş Özelliği. Güç: İpek bir lif olarak bu büyük çekme basınca dayanacak sağlar iyi bir gerilme mukavemetine sahiptir. İpek güçlü doğal elyaf ve orta aşınma direnci vardır. atılan ipliklerin gücü ve elyafın, sürekli uzunluğuna kaynaklanmaktadır. Spun ipek iplik güçlü olsa ibrişim filament ipliklerin daha zayıftır. Esneklik: İpek parti kumaş alanlar lifi elastik lif ve kırılmadan önce orijinal uzunluğunun 1/5 1/7 kadar uzanan olabilir.

İpek Kumaş Özelliği. Bu orijinal boyutuna dönmek için eğilimindedir, ancak yavaş yavaş elastisite az kaybeder. Bu kumaş kullananlar konfor sonuçlanan az sarkma ve daha az bağlayıcı olacağını anlamına gelecektir. Esneklik: İpek dokumalar kendi şeklini korumak ve kırışıklıklar orta dirence sahiptir. Kısa yapılır kumaşlar bükülmüş ipek az esneklik var.

İpek Kumaş Özelliği.  İpek elastikiyeti ve esnekliği ile destekli, bir yükümlülük ve esnekliğini vardır, o mükemmel kıvrımlılık verir. Isı İletkenlik: İpek protein lif ve olmayan bir iletkendir Yün benzer ısıtın. Bu kış giyim ipek uygundur. Emicilik: İpek dokumalar doğada protein olmak iyi emiciliği var. İpek kumaş fiyatı hazmetme kapasitesi daha sıcak bir atmosfer rahat giyim yapar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın