Kumaş – Pamuk

Kumaş – Pamuk

Çok sağlam, aşınma ve ısıya dayanıklı kumaş rahat. Yani, higroskopik Özellikle farklı. E. kumaş nem çok emer ve dokunmak nemli olmaz. Pamuk var merserize vardır.

Bu doku En dayanıklı ve higroskopik yumuşak parlaklık olur. Pamuk zorlukla, yani, bu yaz giysiler için ideal bir kumaş sıcak. Pamuk Orada daha sıcak olduğunu. 1Pamuk kumaşlar güçlü ve onlar (yani özel bir şekilde tedavi edilmezse) yüceltilmelidir yoksa, yıkama oturup. Yıkama ve pamuk paçavra mutlaka dikmeden önce diğer artıkları ile çapraz bağlama yaparken. Renk için evrensel bir çamaşır tozu sunar beyaz pamuklu çamaşır makinesi içinde, 40 ° C’de – – 95 ° C, renk yıkanabilir pamuk renksiz özellikle narin kumaşların yıkanması için veya temizleyicisi yoktur. Kurutma çamaşır makinesinde kurutma ciddi daralmasına neden olduğunu gösterdiler  pamuklu kumaş yıkamadan sonra, değil sıkma, sen kuruması için dışarı asmak ve ardından “yün” demir gerekir. Diğer pamuk, tamamen kurudu değil inme iyidir.

Bugünün moda trendleri parlak renkler ve akılda kalıcı aksan kucakladı. Sezonun hit – ışık renkli baskılar tunikler, hırka ve beyaz gömlek örme nedeni budur.

Zarif ve narin örgüler yaz güneşi ve karlı soğuk havalarda donma yok emin olacaktır soğuk mevsimlerde siluet ve sıkı, yün jarse resmileştirmek kavurucu, parlak cildi korur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın