Kumaş – Viskon

Kumaş – Viskon

Viskon – İlk geç XIX yüzyılda ortaya doğal selüloz, yapılan bir materyal. Viskoz üretim sürecine dahil katkı bağlı olarak, çeşitli kalite özellikleri edinebilirler. Bu malzemenin tekillik elyafların kalınlığı ya da türü değiştirilerek, viskoz kumaş güçlü Böylece, potansiyel alıcı kafa karıştırıcı, örneğin, yün, pamuk, keten, ipek ve benzeri.  E. gibi doğal kumaşlar benzer gerçeği devam etmektedir. Ama sık sık olur, çok viskon doğal özelliklerini geliştirmek için doğal kumaşlar eklenen olmasıdır.kumaşçı

        Viskon – Çok zeki ve kaprisli şeyler. Ve, en önemlisi, o kötü dokularda usta insanları yanıltıcı nedeniyle yabancı kelime ve karanlık üçgen bolluğu, giysi etiketleri okuyamıyor.

Viskon her yerde kullanılır – dokunma hoş bir ışık malzemedir. Güzel bluz, elbise, erkek gömlek, pantolon, ve daha elde edilir itibaren. Bu malzemenin ana avantajı haklı hijyenik olarak kabul edilebilir, bu nedenle çocuklar için kıyafet dikiş bile viskon kullanılır. Buna ek olarak, mükemmel nefes için, hem kış ve yaz aylarında sayesinde, cildiniz aktif havalandırmalı edilecektir. Yukarıdaki tüm diğer avantajı viskoz statik elektrik birikir değil, ve, bu nedenle, cildinizi bir tatsız morina ve karıncalanma etkisi olmayacağını gerçektir.

Daha önce de belirtildiği gibi, viskon, çok kaprisli olduğunu, ancak doğru koşullarda ve bu kumaştan yapılmış giysi uygun bakım altında, işler uzun süre. Bu fonksiyon hafif bir deterjan kullanarak nazik veya el yıkama içeriyorsa kıyafetleri, elle ya da çamaşır makinesinde yıkanmalıdır. Islak viskon gücünü yoksun çünkü büküm şeyler tavsiye edilmez. Bir şey yıkamak için sadece aşmak istiyorsanız, çamaşır makinesinin yardımı ile bunu. Her zaman kesinlikle her şey aynı anda onlarla dikkatli kullanım gerektirir unutmayın, değil olursa olsun yapılır yok ne malzeme.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın