Kumaş Pazarı Nerelerde Var

ucuz kumaş nerden alınır
ucuz kumaş nerden alınır

Özel iş veya tatil için terzilik. Sadece herhangi bir fırsat için giysilerini satın, ama sadece tam istediğiniz modeli sipariş için kendimi yapamazsınız zaman çok iyi. Bu uygun uzmanları tam olarak ne istediğini onun müşteri sağlamak olduğu gibi, özel tasarım çeşitli seçenekler yapmak çok ilginç. Birçoğumuz kendimizi giysi dikmek ve çok iyi değil, sadece kumaş ve iplik almak için doğrudur, çıkıyor, ama en önemli şey doğru korteksi yapmak zorunda. Böylece, hatta daha fazla bozmadan pahalı bir kumaş satın almak ve sürekli sahibi, ancak tüm sadece memnun edecek elbise dikmek olabilir. Herkesin iyi şanslar diliyorum ve görünüm her zaman güzel ve mükemmel olacak olsun.

Aslında, geçmişte Giyecek rahat pamuklu giysiler bilmek ek olarak, kumaşlar, çocuk Peki umurumda değil, ipek kumaşlar temel sonuç olarak anlamıyorum daha dokuya sahiptir. O elbise bir sürü basitçe sonunda bilmiyorum, ütü ucuz kumaş nerden alınırdeğildir kumaş, kumaş daima genel biraz daha iyi istediği bulur daha pahalı budur, bunlar Genel Kurul kararı değildir.

Bu yıl, stil ek olarak, ama oynamak kolay konfor, cilt üzerinde önemli etkisi, giyen giysiler ve top, buruşma ve deformasyon özellikleri olup olmadığını da giderek daha fazla dikkat. Genellikle bu yüzden temelde her giysinin çamaşır etiketi dikkatlice bakacağız, vb, ütü ve çamaşır, biraz da yavaş yavaş ön anlayışa sahip olmadığını söyleyebilir, Amerika Birleşik Devletleri ütüleme sonra geldi.

Annem bir kişi değil o “mutlak giysi kumaş ve stil söz olmuş iyi bakmak veya henüz önce temelde beni rahatsız temel satın bu konuda daha fazla dikkat, giysi temel kumaş bakacağız rahatsız satın almak sadece, şimdi yavaş yavaş gerçeği yatıyor anlamak, aynı zamanda bazı kıyafetler marka ilişkisinin haricinde aynı görünür anlıyorum “önemli ve Kumaşçı Telefonlarıhatta bazen daha vurgu gerektiği gibi, temel fark da kumaşın üstüne yansıyan

biz kumaşların söz konusu genellikle ne zamandan beri ben, Ben bu konuda konuşmak bir yazı açmak düşünüyorum. Ben daha temel ve yüzeysel değil, aynı zamanda köpeklerin birçok arama yapabilmek olacağını biliyorum. pek pratik uygulamada deneyim. Ben, birkaç bina zorlukların üstesinden gelebilmek önceden kabaca biraz yazma, ben MM Bunu şu bilgiden daha bahsetmek yaşamış izin bir uyarıcı görevi umuyoruz.

Bizim mağaza gelecek için giyim ve aksesuar geniş bir yelpazede sunuyor ve hemşirelik bu elbiseler, pantolon, etek, tayt, tunik, bluz, kazak, t-shirt, tulum,kot, dış giyim, mayo, tayt, iç çamaşırı için Hamile ve emzikli anneler, hamile kadınlar için yastık yanı sıra hamile kadınlar için benzersiz güzel ve kullanışlı kolye Bol için. Ürünlerimizin bir ayırt edici özelliği, mükemmel kalite, model giymek çok rahat olduğunu ve modern moda trendleri karşılık gelmektedir.

Çocuk giyim sonbahar-kış sezonu: Boğazlı, kazak, yelek, kazak, pantolon, kot pantolon, tayt, ceket, aşağı ceket, dolgu polyester tulum, kürk astarlı.

Yoğun, hafif bir parlaklık ile, iyi-dökümlü. Kadın, erkek, çocuk, spor ve iş giysisi üst yapmak için kullanılan kumaş ceketler kumaşın sağ tarafı özel muamele görünür parlaklığı kumaşçıvardır. (Kıvrımlar) Sıkıştırılmış belirgin bir etkiye sahiptir. Su geçirmez ve nefes vardır mükemmel özellikleri kumaş nedeniyle parlak saten örgü ile pürüzsüz, ipeksi ön yüzeye sahiptir. Tafta “bukalemun” gibi ceketler için geleneksel Karışık kumaşları ve yaygın çocuk ve kadın dış giyim üretiminde kullanılmaktadır. Kumaşlar mükemmel performans özelliklerine sahip.

Georgette sentetik kumaşlar, solmaz tekrarlanan yıkama, güneşin korkmadığını ve elle yıkanabilir çünkü o da onlara bakmak çok kolay, ince bir kumaştır. Kadınların yaz yapmak için, bu biraz kıvırcık hisseder, ama biraz kemer kemer etek ile karakterize olduğunu onunla yapılır ve tüm elbise ve etek yapabilirsiniz. Sıradan şifon karşılaştırıldığında, istediğiniz derileri, böylece daha net daha iyi bakmak için.

Birçok kumaşlar işaretlenmiştir şifon de aslında çeşitli ayrılmıştır, iyi puan ve ikinci sırada yer vardır. Georgette (jorjet) de bilinmektedir georgette krep jorjet, bir krep  çözgü, bir dokunmuş kumaştan yapılmış bir atkı krep. Sınıf şifon bileşeni cilde dostu kolay% 100 polyester, taklit ipek özellikleri, nispeten ince esnek olduğu için o aittir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın