Duvar Kağıt Modelleri

Vinil duvar kağıtları oldukça güvenilir malzemelerin çeşitli taklit edebilir -. sıva tekstil

4. Vinil duvar kağıtları kalıcı kaplama, yıkanabilir, dayanıklı ve uzun

bu gruba ilişkin tüm duvar kağıtları, su geçirmez (gerçi değişen derecelerde). Bu özelliklerinden dolayı vinil duvar kağıdı, deterjan kullanılarak sık ıslak temizlik gerektiren yapıştırma tesislerinde (mutfak, banyo, koridorlar, lobiler, vb) için kullanılabilir. Vinil duvar kağıdı dezavantajı, yanı sıra diğer sentetik malzeme hava geçirmez bir. Kondens 1kaplama buharlaşmasına izin – yıkama ve diğer zaman duvar kağıdı altında nem absorbe değil – Ancak, önde gelen şirketleri bir dizi bir yandan micropores aracılığıyla ortam havası ile başvuran nem değişimi sunuyoruz. iki katmandan oluşan bir kağıt ‘dubleks’ olarak Vinil duvar kağıdı.

Alt tabaka -. Kağıt veya PVC (polivinil klorür) ince bir tabaka ile kaplı flizelinovoj, daha sonra yüzey duvar kağıdı desenli veya kabartmalı PVC katman nem, ışık, ve çeşitli mekanik etkilerden duvar kağıdı korur . Önde gelen üreticileri, bir kural olarak, bu duvar kağıtları özel bir bileşik ile emprenye edilir duvar kağıdı kalıp ve mantar altında duvarın 3oluşumunu engeller. vinil duvar kağıdı arasında çeşitli gruplar ayırt edebilirsiniz: belirgin bir doku (köpüklü vinil), ile pürüzsüz bir yüzeye sahip (aynı zamanda sık sık bir CD olarak anılacaktır Düz vinil veya vinil duvar kağıdı), bu tanım güncel zaten olsa ve özellikle yoğun vinil duvar kağıdı (genellikle, çünkü ‘mutfak’ vinil olarak anılacaktır uygulama alanları.) çok daha geniş bugün bir düz vinil duvar kağıtları ve sözde “serigraf” dir. vinil döşeme grubu ayrıca boyama 2için vinil duvar kağıdı içerecek şekilde genişletilebilir.

Köpüklü vinil duvar kağıdı boyanabilir – yeterince kalın duvar kağıdı, dış yüzeyi ayrı bir rahatlama vardır. Bu duvar kağıtları, farklı dokular ve renkler. Var, son kat gömülü parıldıyor ile olabilir nedeniyle yoğunluk ve kabartma Bu tür, iyi. duvarlarında çeşitli usulsüzlükler gizlemek için uygundur “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın