Kumaş Satışı

Kumaş Satışı

En lüks kıyafetler genellikle ipekten yapılır. Pamuk, günlük kıyafetlerin arkasında, denim kot pantolon ve tişört dahil kumaştır. Keten, sıcak bir yaz gününde yüksek kaliteli bir görünüm için gittikçe artan bir seçimdir – aşırı ısınma endişesi olmadan. Bu üç doğal Kumaş Satışıkumaşın yanı sıra, moda tasarımında birkaç insan yapımı kumaş da yaygın olarak bulunur.

Pamuk, çoğu giyim için seçimdir – ve iyi bir neden. Bu doğal elyaf, denim, haki, gabardin ve saten gibi çeşitli dokuma formlarda görünen 7000 yıldan fazla süredir yetiştirilmektedir. Birkaç nefes alabilen kumaştan biri olan pamuk sıcak yaz günleri için ideal çünkü lifler vücuttan terlemeyi çekiyor. Kışın pamuk, sıcaklığını giyen kişinin vücut ısısını korumasına yardımcı olur. Dayanıklı, güçlü ve temizlemesi kolay, pamuğun önde gelen Amerikan nakit mahsulü olması şaşırtıcı değil.

Kumaş Satışı. Antik kökleri olan bir başka doğal kumaş olan keten, insanın bildiği en eski kumaştır. Keten veya keten tohumu fabrikasından yetiştirilen eski keten bulunur. Keten sıcak havalarda serinletici bir seçimdir; Kumaşın sert yapısı cildin yapışmasını engeller ve vücuda sürekli hava akışı sağlar. Pamuk gibi, keten fitilleri vücuttan ter atar, nem almadan önce suyun ağırlığının yüzde 20’sini emer.

Görkemli İpek

En lüks kumaşlardan biri olarak düşünülen ipek, Çin ipekböceği kozasından elde edilen doğal bir elyaftır. Pamuk ve keten gibi, ipek yüzyıllar önce geliştirildi ve ilk örneği M.Ö. 3000 yılında Çin’de buldu. Bu yumuşak ve esnek kumaş sıcak günlerde şaşırtıcı derecede güçlü ve Kumaş Satışısoğuydu. Sıkı dokuma lifleri sıcak havalarda nemi emer, düşük iletkenliği soğuk havalarda ısıyı korur.

Ek Kumaşlar

Doğal kumaş pamuk, ipek ve keten kumaşlara ek olarak giysiler genellikle koyunlar ve diğer hayvanlardan elde edilen yünle üretilir. Naylon, ek bir kumaş çeşididir ve ipek yerine 1930’lu yıllarda icat edilmiştir. Diğer imal kumaşlar rayon ve spandex içerir. Rayon, ipek, keten ve yün dokusunu çoğaltmak için kullanılabilir. Spandex, doğal şeklini korurken esneyebilme yeteneği için tercih edilir.

Kumaş Satışı. Bu alanlar için tekrar kilo, açıklık faktörü ve rengine bağlı olarak, nitelikleri difüzyon / yansıtan öngörülebilir ışık sunan, örgü kumaş çeşitleri kullanabilirsiniz.

İngiltere Hava istemci elemanları maksimum koruma isteyeceksiniz dikte gibi dış kullanım için, genellikle her zaman, su geçirmez kumaş alanlar kullanın.

Kumaş Satışı. Eriyip bir parti kumaş alanlar. Bu teklif kullanın kumaşlar kaplı polyester kumaş alanlar, naylon çorap  yanı sıra hissediyorum ve görünüm İhtiyaçlarınız bağlı diğerleri sayılabilir. Biz bazı tuval kumaşlar kullanıyoruz, ancak genellikle bu kalıcı için uygun değildir dış saçaklar zaman içinde streç kot ve oldukça soluk olabilir gibi.

Su kontrolü için, biz germe detay parçası olarak, suyu toplamak için kumaşın içine kadar ucuz kumaş oluk ekleyin, yanı sıra besleyici Kumaş Satışıolabilir. Bu iş için bir okulda (sağ bakınız), biz mevcut drenaj sistemi ile kravat oluk ayrıntıları entegre.

Kumaş fiyatı maliyetler derece taban bez türü, kalitesi (bu her zaman geçerli değildir olmasına rağmen) ve miktarı (Avrupa kumaş mağazaları daha Uzakdoğu kumaş daha pahalı bir sürü olduğunu dahil), bir dizi faktöre bağlı olarak değişir. Biz denemek ve mümkün olduğunca müşterilerimizin kısa ve bütçe maç için kumaş türleri çok geniş bir yelpazede sunmaya çalışıyoruz.

Kumaş Satışı. Belki yönlerini en öznel, bu genellikle sonuçta bir gölgelik hissediyorum etkileyecektir. Tüm kumaş türleri, farklı görsel niteliklere sahip: vb doku, saydamlık, üzere parlaklık, ancak kişisel tercihi her zaman oyuna girecek.

PAMUK

Parça Kumaş. Pamuk en çok satan Amerika Birleşik Devletleri’nde kumaş ve dünyanın en çok satan biridir. Doğal olarak son derece dayanıklı pamuklu bitkiden türetilmiştir. Evet, – Bu binlerce seyahat edebilirsiniz binlerce hatta okyanus ötesindeki, rüzgarla mil -. Sonuç olarak, tüm dünyada ortak bir kumaş. Eğlenceli gerçek: (! Tasarının% 75) pamuk üretiminde kullanılan biliyoruz ve aynı zamanda barut mı?

Biz love it Neden: Pamuk kelimenin tam anlamıyla “Hayatımızın kumaş” dir. Dayanıklı, yumuşak ve rahattır. Nefes alır ve günlük hayatımızda yer alır. Bakım ve çevre için son derece kolaydır.

Biz deli değiliz Ne: Pamuk yıkar belli bir sayıdan sonra şekil ve renk kaybetme, zamanla aşağı takacak.

KETEN

kumaş satışıKeten bitkisinden elde edilen doğal bir kumaştır. Binlerce yıldır kullanılmış, mumları sarmalamak için kullanmış olan Eski Mısırlılara kadar uzanıyordu.

Biz Neden: Bu yaz ayları için serin ve hafif, mükemmel. Nefes alır ve rahat olurken bununla ilgili zarafeti vardır.

Ne deli değiliz: Hiç yaklaşık 30 saniye içinde kırışıklık yoktu keten yıpranmış mı? Eğer öyleyse lütfen bize sırrınızı söyleyin. Bu kumaş çok hızlı kırışarak, kelimenin tam anlamıyla endişe vericidir. Mümkün olduğunca, keten kıyafetlerinizi asın, katlanma!

POLYESTER

Polyester 1951 yılında kuruldu ve bir mucize tekstil olarak nitelendirilmişti. Teknik olarak, yoğunlaşma polimerlerinin sentetik lifler oluşturmak üzere birleştiği polietilen tereftalattan oluşur. Alkol ile karboksilik asit arasındaki reaksiyon sonucu oluşan birkaç esterin birbirine bağlanmasıyla yapılır. Genellikle petrolden imal edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın