Polyester Kumaş Alınır

En çok parti kumaş alanlar yapıları kumaşlar yerine kafes ya da film kullanılması. Ucuz kumaşlar, tipik olarak kaplandı ve daha fazla güç ve / veya çevresel direnç için sentetik malzemeler ile lamine edilmektedir. En yaygın olarak kullanılan maddeler arasında, polyester lamine veya polivinil klorür (veya silikon ile kaplanmış dokuma kumaş parçası alanlar cam elyafı ile kaplanır. Ağlar, filmler ve diğer malzemeler de uygun uygulamalar bulunmaktadır.polyester kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Polyester kumaş alınır nedeniyle gücü, dayanıklılığı, maliyet ve streç kot parçası alınır en sık kullanılan temel malzemedir. İplik Alınır ile lamine edilmiş ya da kaplanmış olan polyesterler iplik alanlar genel olarak uzun vadeli mamullerin en pahalıdır.

Laminatlar  genellikle, dokuma veya örgü bir polyester ağ gözlerinden (denilen ince dokunmuş kumaşlar veya yüzeyler) üzerinde vinil film oluşmaktadır. Kaplanmış kumaşlar tipik olarak daha fazla dayanıklılık için birleştirilebilen bir madde ile kaplanmış bir yüksek sayısı, yüksek gerilimli taban kumaşı kullanılır. Bir kumaş üretim yöntemi daha önce ve kaplama işlemleri sırasında gerilim altında polyester yerleştirir. Sonuç örgünün her iki yönde de iplikler artırılmış boyutsal kararlılık sergilemektedirler kumaş veren, aynı özelliklere sahip olmasıdır.

Polyester kumaş alınır Vinil kaplı polyester stok kumaş alanlar gibi özel tasarlanmış tenteler, saçaklar, yürüyüş yolları, çadır salonları, küçük hava destekli yapılar ve hafif üyesi çerçeveli yapıların gibi esnek yapıları, üretim için en yaygın kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın