Kumaş Toptancıları İstanbul

Kumaş Toptancıları İstanbul. Doğrudan maliyet: hammadde maliyetikumaş fiyatları . HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz – 66%. Büyüklüğü ve kimyasalların maliyeti -% 4. Makine, bakım, çalışan oluşan üretim maliyeti % 8 ve işçi ücretleri ve maaşları – – çekme nedeniyle, fire, sınıflandırma, ve aynı zamanda komisyon satış için katlanılan% 8 kayıp güç yakıt, nemlendirme ve diğer yardımcı programları.

Dolaylı maliyet: yatırım, kredi, çalışma vs sermayesi, amortisman,% 7 üstünde, genel giderler ve seyahat gibi idari masrafları, telefon, kurye, yasal sorunlar,% 7 oluşan vergi Faiz.

Karı: 10 -% 20 sipariş boyutuna bağlı. Bazı şirketler, kumaş maliyetinin % 70’i doğrudan maliyet oluşacaktır, ancak kurumsal satış kumaşın sadece% 40 maliyet doğrudan maliyet ve% 60 genel giderler olmasıdır.

Kumaş Toptancıları İstanbul. Hammadde maliyeti lif veya iplik maliyeti içerir. Ayrıca, pamuk, keten, yün, ipek, suni ipek, naylon, polyester, polyester pamuk karışımı gibi, ve kalite – lifin maliyeti, genel tür büyük ölçüde bağlı olacaktır. İplik maliyet iplik sayısı bağlıdır – bu olacak daha pahalı iplik, daha ince bir. Taranmış ya da taranmış:su gecirmeye kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz iplik gerçekleştirilmesi penye ipliklerinin örtmek sadece yaklaşık% 70 olduğu gibi taranmış durumunda olduğu gibi, iplik gerçekleşme yaklaşık% 88 olduğu, kısa elyaflar kaldırılır, çünkü penye ipliklerinin taranmış iplikler daha pahalıdır. Kumaş Toptancıları İstanbul. Penye iplikler karde iplikler daha parlaklık ve gücü var. 40’lı Yukarıdaki tüm ince sayımları genellikle iplik penye vardır. İplik açık uca ya da halka eğirme yöntemi. Üretim maliyeti daha az olduğu gibi ucu açık iplikler ucuzdur. Bu 20s altında kaba iplik sayımı için kullanılır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın