Zeytinburnu Kumaş Toptancıları

Zeytinburnu Kumaşçılar. İnsan yapımı ipliklerin maliyeti inceliğine bağlıdır – ipliği, daha ince, daha pahalı olan. İplik yapımında kullanılan ince filamanların sayısı da maliyeti etkileyecektir. Parlak veya mat – Parlak iplikler donuk daha pahalıdır. Dokulu iplikler için ek işlem maliyetinin düz göre daha pahalıdır.saten kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Zeytinburnu Kumaş Toptancıları. Ham madde miktarı, kumaşın ağırlığı veya GSM (gram / ​​m mt) ile yansıtılır. GSM EPI ve PPI veya doğrudan bağlıdır kumaş yapımı ve iplik sayısı ile ters orantılıdır. GSM ve maliyet arasındaki ilişki biraz karmaşıktır. GSM maliyeti artmakta olarak kumaşın aynı çeşitli için, (poplin ve kaplama için çubuk grafik bakınız).

Zeytinburnu Kumaş Toptancıları. İplik çok ince hale gelir ve kumaşta inç başına atkı içinde bir değişiklik olduğunda, o zaman, iplik ve dokuma maliyeti GSM daha önemli bir rol oynadığı ve GSM benzer olduğunda bile daha ince olan örgü kumaş maliyeti iplikler ve inç başına daha fazla tüyo daha!

Kumaşın ağırlığı çözgü ve aşağıdaki formül ile hesaplanabilir atkının ağırlığı:

Çözgü ağırlığı kumaşın gram / sq mt = EPI Warp = A 0.6 / Sayısı x

Gram atkı ağırlığı Atkı kumaş = PPI x 0.6 / Kont / sq mt

Boyutlandırma maliyeti ipliklerin sayısı bağlıdır. Sayısı ve boyutu kimyasalların daha kaliteli iyi dayanıklılık için gerekli olan zengin bir solüsyon olarak daha ince boyut ve kimyasal maliyeti artar olur.

Bir buhar gücü veya ücret içeren ek bir maliyet olarak Rs 35/kg eklemek gerekiyor. İki uğraşıyorlardı iplik için hiçbir boyutlandırma gereklidir.kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu dokuma maliyeti ışın boyutu etkilenen vb makine çalışan maliyeti, bakım, işçilik maliyeti, güç ve yakıt içerir – kiriş uzunluğu küçük ise, maliyet kiriş gaiting ve düğüm olarak daha fazla olacaktır katacak maliyeti.

Zeytinburnu Kumaş Toptancıları. Değirmen yapımı kumaşların kalitesi iplik kalitesi açısından güç dokuma kumaşların daha iyidir; Bu nedenle kumaş maliyeti yüksektir. Zaman zaman% 25 gibi yüksek olabilir .. örneğin, 40’lı Poplin 92 x 88 maliyeti arasındaki Rs 22/mt ve Rs 34/mt değişebilir. Bu tezgah türüne bağlıdır meç, hava-jet, armürlü veya jakar ve dokuma ve inşaat olsun.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın