Kumaş Türleri Gabardin

Giyim, ev mobilyaları ve endüstriyel kullanımlar için kullanılan tekstil Binbaşı tür – sayfa kısaca hemen tüm yaygın olarak kullanılan kumaşlar ve özellikleri ve kullanımlarını açıkspot kumaş alıcıları.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizlar.

Kumaşlar hem doğadan temin veya yapay olarak oluşturulan ya karışımı çeşitli ham maddelerden üretilmektedir. Kumaş liflerin ve süreçlerin kökeni veya uç kullanıma göre sınıflandırılabilir.

Doğal hayvan kat kumaş, böceklerinin koza ve bitkilerin tohum, yaprak saplarının ve liflerden oluşturulan olanlardır. Bu nefes ve dışında yumuşak ve dayanıklı olmaktan döküntüleri neden asla. Doğal kumaş herkes için en iyi seçimdir. UV ışınlarından rengi değişmez ve malzeme gerilme mukavemetini kaybeder kadar hiçbir ısınma var.

Sentetik ya da insan yapımı kumaşlar ya tamamen kimyasal madde ile bir araya inorganik maddelerin ya da organik malzemelerden yapılır elyaflardan yapılır. Sentetik kumaşlar üretildiği ve bitmiş olduğu için amacı ile sayısız özellikleri vardır. Diğerleri nem fitilleme ve hızlı kuruyan ise bazı ultra katıksız ile hafiftir. Birkaç diğer bazı doğal kumaşlar taklit çok lüks ve bazı çok güçlü ve sağlamdır.

Pamuk Kumaş

En yatıştırıcı ve güvenli olduğu düşünülmektedir kumaş pamuklu kumaş olarak adlandırılır. Bebeğin s elbise veya yatak takımları için pamuklu kumaş engin kullanımı, yumuşaklık ve cilt dostu bir canlı kanıtıdır. Pamuklu kumaş onu tüm sezon kumaş denir neden olduğu iklim şartlarına kolayca uyum ayırt edici bir özelliği vardır. Yaz sezonunda pamuklu kumaş vücudu serin tutar ve sarıcı sezonunda giyilen eğer sıcak bir his vermek ise kolayca teri emer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın