Düğme Nedir Düğme Firmaları

Düğme Nedir

Düğme genellikle açılmasını sağlamak, veya dekoratif süsleme için giyim ya da giysinin bir makaleye bağlı küçük bir yuvarlak disk olduğunu. düğme nedir HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDüğmelerini düğme deliği ya da iplik köprüsü olarak adlandırılan güçlendirilmiş yarığı olan bir kumaş ile renkli kaydırarak yapılır. Onlar da süslemeleri ve giyim görünümünü artırmak için düğmeleri moda vardır.

Eski İndus Vadisi Uygarlığı sırasında (2000-1500bc dolaylarında) Çin ve Tunç Çağı siteleri (2800-2600 M.Ö. yaklaşık). Boncuk vb Boncuk gibi malzemelerle kaplama gövde dekoratif ve sembolik değerinden ziyade bağlantı elemanları için süs eşyası olarak kullanılan ancak yavaş kullanım malzemelerin katmanları tutturmak için modifiye edildi tutturmak için kullanımda olduğu bulundu. Terim yuvarlak bir nesne anlamına Fransızca kelime, düğmesinden olduğunu. Kilitle veya kapanış giyim düğme delikleri ile Fonksiyonel düğüme çeşitleri. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDüğmeler 13Linux yüzyılda Almanya’da ilk ortaya çıktı. Onlar yakında 13 rahat giysiler; yükselmesi ile yaygınlaşmıştır inci ve 14 inci yüzyılda Avrupa.

Ambalaj düğmesinin altında konuları butonuna güvenli ve takviye vermek için boyun bir tür yapmak için makine tarafından otomatik olarak sarılmış bir süreçtir. Bu yaygın Ceketler gibi kalın malzemelerden yapılmış giysiler içinde düğmeleri için kullanılan, Palto vb bu boyun / kök yapmak için kullanılan özel makineler vardır.

Zigzag tek zincir dikiş düğmeleri için en yaygın (dikiş tipi 107), ancak iplik kuyruk gevşek olup olmadığını. Sonra Konuyu kuyruk gevşek sonuçlanan kolayca çekilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın