Kumaş Türleri Ve İsimleri

Kumaş Türleri Ve İsimleri. Oluşan bir dokuma kumaş içerir yaklaşık% 100.kumaş ismi nelerdir HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bazı tercih edilen düzenlemelerde, tabaka 102 daha az yaklaşık 55% ‘den diğer düzenlemelerde, az yaklaşık% 60 daha başka düzenlemelerde, yaklaşık 70%’ den daha az bir dolgu ipliği örtme faktörü sahiptir ve yine başka örneklerde en az yaklaşık% 50. Bazı tercih edilen düzenlemelerde, tabaka 102 , bir çözgü ipliği örtme faktörü yaklaşık% 90 daha az olan, ve diğer düzenlemelerde az yaklaşık 85% ‘den ve diğer düzenlemelerde az yaklaşık% 80’ den ve diğer düzenlemelerde az yaklaşık 75% ‘den.

Kumaş Türleri Ve İsimleri. Tercih edilen düzenlemelerde, astar / kabuk tabaka 102 içinde yaklaşık 20 denye ve 70 denye yaklaşık uzunluk ünitesi başına bir ağırlığa sahip olan en azından bir iplik dahil olmak üzere hafif ağırlıklı bir kumaş içerir. Buna ek olarak, tercih edilen uygulamalarda, tabaka 102 daha az ihtiva eder, ve tercihen de diğer düzenlemelerde az denye başına yaklaşık 8 gram başka düzenlemelerde denier başına yaklaşık 10 gram, daha düşük bir kopma mukavemetine sahip olmayan bir yüksek mukavemetli kumaş çeşidi HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizliflerden, esas itibariyle Daha az denir başına yaklaşık 3 gram yaklaşık 5 denye için gram, ve yine başka örneklerde daha.

Kumaş Türleri Ve İsimleri. Bazı tercih edilen düzenlemelerde, dolgu / kabuk tabakası 102 ihtiva eder ve tercihen de dahil olmak üzere bir veya daha fazla malzeme arasında oluşmuş lifler, bir çok temel olarak, ama polyarnides (örneğin, naylon), selülozik malzemeler (örneğin, pamuk), polyester, akrilik bunlarla sınırlı değildir polimer ve poliolefin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın