Şardonlu Ribana

Şardonlu Ribana

 Şardonlu kumaş liflerin yüzeyinden çekilerek tiftikli bir hale getirilmesi şeklinde oluşturulurcopyright fabric images malzemenin üzerinden zımparaların geçirilerek havlu bir görünüm hale gelmesi sonucu oluşan malzeme estetik görünüm bakımından etkili ve hoş bir malzemedir ter emiciliği sıcak tutması bakımından oldukça etkili olan bu malzeme battaniye peluş oyuncak gibi malzemelerde görüntü ve ısı bakımından sık sık kullanılmaktadır.Son yıllarda özellikle bayan tayt çorap ve çocuk tayt çoraplarındada sık sık kullanılan bu malzeme özellikle kışlık giyim için daha çok tercih edilmektedir.

Ribana kumaş ise silindir ve kağak iğnelerinin birbirlerine göre çapraz yerleştirilmesi sonucu oluşturulan çift katlı örme kumaşlardır.Özellikle esneklik bakımından oldukça iyi sonuçlar veren bu  erkek çorapları tıbbı giyim tayt eteklerin ve tishrtlerin etek kısımlarında sık sık kullanılan özellikle esneklik özelliğinden yararlanılan bir  türüdür. ribana kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEsnek olması bakımından sportif giyimdede sık sık kullanılan bu yapısı itibariyle özel giyimlerin farklı alanlarda ve endüstri türlerinde kullanımı daha sık olmaktadır. Üretimi zor olmasına karşın pazarın genişliği ve çeşitliliği bakımından faydalı bir kumaş türüdür özellikle bayanların tercih ettiği bu  türü günlük hayatta rahatlık ve esneklik sağlayacak her alanda tereddüt etmeden kullanılabilmektedir.

Şardonlu ribana kumaş özellikle kışlık tayt ve iç giyim açısından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Kışlık taytlar bayanlar tarafından çok fazla ilgi görmekle beraber kullanım rahatlığı ürünün ergonomik yapısı ve esnek olması sebebiyle beden türünün çokta fazla önem arzetmemesi onu önemli kılan noktalardan birisidir şardonlu ribana.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın