Kumaş Türleri

Kumaş Türleri

Asetat Kumaş. Selülozdan yapılmış ve pamuk ya da odun hamuru yeniden ile elde edilen, asetat kumaş çekme, güve ve küf dayanıklıdır.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz- Asetat kumaş sadece ipek kumaş gibi son derece yumuşak ve lüks bir görünüm verir kumaştır.

Şifon Kumaş. Şifon temelde yumuşak bir örtü ile sırf kumaş dokuma hafif bir ova anlamına gelir. Şifon kumaşı ipek ya da sentetik, pamuk, vs ancak şifon genellikle naylon ya da ipek gibi lifler ile ilişkili gibi farklı lifler kullanılarak imal edilebilir. Şifon kumaş istenen herhangi bir gölge aksine boyanabilmektedir. Şifon gelinlikler için kullanılan ve aynı zamanda abiye, gelinlik ve eşarp görünür. Şifon ipek, polyester, suni ipek ya da gibi çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilir. Şifon kumaş üretim için klasik bir seçimdir bluz ve elbiseler çeşitli türleri. Şifon kumaş elbise ve kullanıcının kişiliği için büyülü bir görünüm kazandırır.

Akrilik Kumaş. Akrilik kumaşlar yapay üretilen sentetik elyaf türüdür. Akrilik kumaşlar da yün taklit olarak ifade edilebilir. Akrilik kumaşlar giysilerin ve diğer birçok şeyler yükler yapmak için kullanılır. Akrilik kumaş ana kullanım gömlek ve diğer pek çok bayan kıyafetler gibi kıyafetler bulunmaktadır.= .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--- Ayrıca, Akrilik kumaşların yanı sıra sandalyeler ve kanepeler koltuklar kullanılır. Akrilik kumaşlar onların sertlik ve aşınma ve yıpranma direnci yeteneği için bilinir. Akrilik da kayıplarının daha uzun bir süre için sır değil.

Akrilik kumaşlar çoğunlukla ve orlon‘ iki formları mevcuttur. Bu kumaşlar özellikle dayanıklılık için bilinen ve? Orlon? Hafif Ağırlıkça için düşündük. Akrilik kumaşlar bu tür şekiller ve tasarımlar bol seçenek hizmet vermektedir. Piyasada, Akrilik kumaş iş birkaç üreticileri ve tedarikçileri vardır. Bu kitleler ortasında Akrilik kumaşların popülerlik gösterir. Herhangi diğer kumaşlara göre daha düşük oranlarda mevcuttur gibi insanlar Akrilik kumaşları tercih. Buna ek olarak, bu fiberler daha uzun süre için aşınmaya dayanıklı kalır bulunmaktadır. Akrilik kumaş sektöründe insanlığın buluşun en güzel örneğidir. Üzerine koyduğunuzda ve oradan büyük bir gurur değeri ile aranır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın