Moda Kumaş

Popüler stilleri yanı sıra gerçek bilenler ve moda takipçileri, pek çok kararlar bunlar yapıldığı kendi gardırop şık kumaş farkında olmak gerekir. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--Moda  tahammül etmez, çünkü ana şey, tabii ki, bu kumaşlar, iyi kalitede olduğunu. Bu yazıda size en popüler ve şık kumaş 2013-2014 yıl yaklaşık öğreneceksiniz.

En moda kumaş 2013-2014

Deri olmadan nasıl? Bu popülerlik ve tasarımcılar arasında talep zirvesinde. Siyah deriden yapılmış giyim, kızlar ve çocuklar üzerinde harika görünüyor, ancak bu sınır değildir. Tasarımcılar oluşturmak ve etek, pantolon, şort ve birçok ortak malzeme ve deri elbise deri gardırop için diğer önemli özellikler. Ayrıca, giysi, abartı ve aksesuarlar birçok detayı deriden imal edilmiştir.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz- Bir popüler trendi bu sezon deniz tarzı ile deri bir kombinasyonudur. Parlak ve sulu renkler size cesur ve kurnaz yırtıcı yapabilirsiniz.m

Kürk ürünleri ünlü butikleri pencereleri bırakmayın, tasarımcılar kürk ve kullanımı, giyim her iki sürümlerinde mevcut kürk farklı varyasyonlarla deneme gibi, ve diğer şeyleri gardırop bitirmek için kullanılır. Gerçek renkleri – mor, pembe, soluk ve mor.

Kadife ve kadife gibi, burada bu sezon yeni çıkmış malzemeler. Kadife tonları farklı olabilir, ancak bazı lüks bir görünüm vermek en yaygın koyu sessiz renkler. Kadifeden yapılmış Giyim, aynı zamanda günlük rutin, genel hayatında sadece sızmış. Bu sezon biz elbiseler göreceğiz, etek, elbise, bu malzemenin pantolon, ceket, ve diğer özellikler.

Parlak ve metalik kumaşlar hala popüler ve moda kalır. Altın, gümüş ve diğer metalik tonları güçlerin giysileri çok kişilerin görüşlerini ödemek çünkü bu tür malzemelerin şeyler, şık görüntü büyüleyici ve çekici yapacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın