Kumaş Türü Kumaş Çeşidi

Kumaş Türü. Kapok ağacının tohum kutucukları bulunan bir kısa, hafif, pamuk gibi bitkisel lif. Çünkü kırılgan kalitesi, genellikle bükülmüş değildir.kumaş çeşiti. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Ancak, yüzdürme ve nem direnci minderler, minder, ve can yelekleri kullanım için idealdir.  Kaşmir ve yün karışımı ya da çok ince yün ya yapılmıştır.

Kumaş Çeşidi.  Geleneksel geniş bir kanat ile giyilen geniş kollu uzun bir Japon kaftan Örme ipliklerinin sadece bir set, hepsi aynı yönde çalışmasını kumaşlar -. Diğer kumaşın genişliği boyunca çalışan kendi iplik varken bazı kumaşlar, kumaşın uzunluğu boyunca çalışan kendi iplikleri vardır. Örgü kumaş birbirlerinin etrafında iplikler döngü ile bir arada tutulur. Örgü kumaş edilen sırtlar oluşturur. Galler kumaş boyuna çalıştırmak sırtları; kurslar çapraz çalıştırın. Örgü-de-örme – bir kıvrılmış ipliğin kumaşa edilen örme ipliği ile yapılır ve daha sonra ısı ayarı kumaş edildiği iplik Dokuma için türü. İplik daha sonra kumaştan sökülmüş ve bu sürekli kırışık formunda kullanılır.

Tezgah – kumaş dokuma için kullanılan bir makine.organik kumaş ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu lif bir etiket üzerinde belirtilmelidir gördüğünüz herhangi bir zaman, konfor, hareket ve aşındırmak olmayacak şekil tutma bekliyoruz. Likra daha sürdürülebilir hale bir giysinin ömrünü arttırır. Bu streç ve çok yönlülük katıyor ve moda fabrikasyon daha geniş bir dizi katkıda bulunur.

Fiber – rejenere selülozdan oluşan bir elyaf üretilmiştir benzer bir el ve rayon gibi örtü vardır, ancak, daha güçlü, daha dayanıklı, ve birçok durumda makinede yıkanabilir. Bu, ince bir parlaklığa sahiptir ve renk bakımından zengindir. Liyosel düşük büzülme özellikleri yanı sıra, iyi emicilik ve kırışıklık dayanıklı niteliklere sahiptir.

Kumaş  Türü – örneğin yün veya tiftik ipliği gibi yüksek parlaklık ile çözgü pamuk konuları veya sentetik elyaf kullanılarak oluşturuldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın