Abiye modası

Abiye modası

2014 ilkbahar- yaz abiye trendlerine baktığımızda geçtiğimiz senelerin aksine daha sade elbiseler görüyoruz. Bu sene tasarlanan gelinliklerde sadelik ön plana çıktığı için ABİYE HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizbundan abiyeler etkilenerek daha sade hale getirilmiş.

Bu sene abiyelerden en çok işlenen detay dantel kumaşlar ve taşlar olmuş. Sırt dekoltesinin ağırlıkla kullanılması ise oldukça yerinde bir seçim. Straplez tasarımların da ağırlık kazandığı bu yaz soft tonlar tercih edilirken, canlı renklerde oldukça kullanılmış. Orkide moru, mint yeşili, turuncunu, parlament mavisi ve kırmızının yanı sıra, pudra pembesi, uçuk mavi, kum beyazı, bej, krem, kırık beyaz gibi renklerin olduğu kumaşlar ön plandan tutulmuş. Renkli elbiselerin yanında kadınların vazgeçilmezi olan siyah beyaz kumaş şeklinde kombinlenmiş elbiselerde bulunuyor. Boyundan askılı, tek kollu ve uzun elbiseler yine zarif tercihler arasında kullanılıyor.

Abiye kıyafetlerin geneline baktığımızda ise dekoltelerde sadelik fark ediliyor. Tasarımcılar tek bir dekolteye yönelerek, kadınların en güvendikleri yerlerine hitap etmiş gibi. Balık modeller bu sene de sık kullanılırken, önü kısa arkası pelerin modeller de dikkat çekmekte.2014 BAYAN ABİYE MODASI HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Abiye çantalarda ise lame ve dore renkleri pullarla birlikte kullanan tasarımcılar, portföy çantaları vurgulamışlar. Bayanların tamamlayıcısı olan çantalarda aynı zamanda hayvan desenleri de kullanılarak, feminen bir görüntü hedeflenmiş.

Ayakkabılarda ise yüksek platformlu ayakkabılar tercih edilirken yine lame ve dore renkleri ön planda kullanılmış. Süet ayakkabılarda ise siyah beyaz ve bordo renkler hâkim durumda.

Abiyeleri tamamlayacak en önemli aksesuarlar olan takılır da ise irili ufaklı bir çok alternatif sunuluyor. Altın ve incinin bir arada kullanıldığı zarif takılar ve altın ile gümüşün bir arada kullanılarak yuvarlak hatlarla yumuşak görüntü kazandırılmış takılar da vitrinlerde yerini aldı. Abiyenizle düğünlerde davetlerde göz alıcı olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın